ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ

Jak nakładać naklejki na ubrania rosyjskie

Łatwo jest nakładać naklejki do prasowania na ubrania rosyjskie. Zamów naklejki do prasowania przez internet. Po otrzymaniu naklejek otrzymasz instrukcję obsługi. Dodatkowo zawsze otrzymasz też papier pergaminowy, który należy położyć między naklejką a żelazkiem do prasowania.

Aby nałożyć naklejkę do prasowania na rosyjską odzież, upewnij się, że ubranie jest położone na płaskiej i twardych powierzchni. Najlepiej na desce do prasowania.

Umieść naklejkę na rosyjskiej odzieży tam, gdzie chcesz, aby się znajdowała. Jeśli masz wiele różnych naklejek, nakładaj je po jednej na raz.

Ustaw żelazko na jak najwyższą temperaturę. Sprawdź wcześniej, jaką maksymalną temperaturę może wytrzymać odzież, sprawdzając w instrukcji prania.

Połóż dołączony papier pergaminowy na naklejce i przytrzymaj żelazko przez 8-10 sekund. Naklejka do prasowania powinna lekko się stopić w rosyjskiej odzieży, tak abyś ledwo widział strukturę tkaniny. Jeśli tego nie zauważysz, możesz jeszcze trochę prasować. Lepiej prasuj w kilku etapach, aby nie ryzykować przypalenia odzieży lub naklejki do prasowania.

Miłej i udanej wyprawy rosyjskiej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.