ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ

Jak prasować naszywki żelazko?

Prasowanie naszywek na ubraniach jest łatwe. Potrzebujesz tylko żelazka i papieru do pieczenia. Dodatkowo musisz mieć naszywkę gotową razem z ubraniem, na które chcesz ją przymocować.

Przed rozpoczęciem warto sprawdzić, jaką temperaturę wytrzymuje dane ubranie. Gdy już wiesz, czy ubranie “znosi” “1, 2 lub 3 kropki”, ustaw żelazko na odpowiednią temperaturę. Podczas gdy żelazko się podgrzewa, umieść naszywkę tam, gdzie chcesz ją umieścić. Następnie połóż kawałek papieru do pieczenia (zawsze podawany wraz z zamówieniem w Ikast Etikett) na naszywce. Gdy żelazko jest gorące, delikatnie naciskaj na naszywkę i prasuj przez 5-10 sekund. Możesz również podnieść żelazko, aby sprawdzić, jak to wygląda, a następnie kontynuować prasowanie.

Naszywka jest prawidłowo przymocowana do ubrania, gdy można dostrzec strukturę tkaniny przez naszywkę. Jeśli naszywka jest zbyt luźno przyklejona, możesz podać jej więcej ciepła i więcej czasu. Uważaj, aby nie spalić ubrania i naszywki. Lepiej zrobić krótkie przerwy niż uszkodzić ubranie.

W poniższym filmie pokażemy Ci, jak przymocować naszywkę na ubraniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.