ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ

Dlatego warto umieszczać metki z imieniem na ubraniach

Oto nasze najlepsze wskazówki dotyczące używania metek z imieniem na ubraniach. Metki z imieniem od firmy Ikast Etikett to małe naklejki zaprojektowane do przyklejania na ubraniach. Oznacza to, że metki z imieniem można oczywiście prać w pralce.

Możesz zamówić naklejki imieniem w firmie Ikast Etikett. Wpisujesz na nich tekst, który ma się znaleźć na metkach z imieniem. Metki zostaną dostarczone do twojej skrzynki pocztowej w ciągu 2-4 dni roboczych.

Przyklej metki z imieniem na ubraniach

Jeśli ubrania są zupełnie nowe, dobrze jest je uprać przed przyklejeniem metek z imieniem. W ten sposób możesz zmyć wszelkie pozostałości chemikaliów z ubrań (a także, co nie mniej ważne, bakterie). Jest to dobre zarówno dla osoby noszącej ubranie, jak i ułatwia przyklejenie metki z imieniem.

Zawsze zalecamy, aby metki z imieniem przyklejać do etykiet na wskazówkę prania lub inne etykiety wewnątrz ubrania. Jeśli przykleisz metkę z imieniem na samym ubraniu, może ona łatwo odpaść, ponieważ ubranie ulega deformacji podczas noszenia.

W poniższym filmie można zobaczyć, jak łatwo przykleić metki z imieniem na ubraniach.

Zdejmij metkę z arkusza. Na ile to możliwe, unikaj dotykania kleju. Następnie przyklej metkę i przeciągnij palcem po metce naciskając delikatnie. Voila, teraz twoje lub twojego dziecka imię jest na ubraniu. Po 24 godzinach możesz prać ubrania w pralce jak zwykle. Kiedy zalecamy odczekać 24 godziny przed praniem ubrań, jest to dlatego, że klej na metce z imieniem potrzebuje czasu na utwardzenie.

Czy mogę używać metek z imieniem na wszystkich rodzajach ubrań?

TAK, w zasadzie można używać metek z imieniem na wszystkich rodzajach ubrań. Ale jak już wspomnieliśmy, zawsze zalecamy przyklejanie metek z imieniem do etykiet na wskazówkę prania na twoich ubraniach.

Nie wszystkie ubrania mają etykiety. Być może wskazówki prania w ubraniach zostały wycięte? Na przykład, jeśli ubranie jest dziedziczone lub kupowane używane. Również samodzielnie uszyte ubrania i dzianiny często nie mają etykiet, na których można umieścić metkę z imieniem. To samo dotyczy skarpetek i bielizny.

Czy masz ubrania, które często prasz w wysokich temperaturach? Metka z imieniem będzie się szybciej ścierać podczas prania w wysokiej temperaturze w porównaniu do ubrań, które są prane tylko w 30/40 stopniach. Jeśli chodzi o określone rodzaje ubrań prane w wysokiej temperaturze, możesz wybrać spośród naszych innych znaczników z imieniem. Jeśli ubrania nie mają etykiet lub chcesz prać je w wysokich temperaturach, możesz użyć naprasowane znaczniki z imieniem.

Metki z imieniem na ubraniach = oszczędność budżetu

Kiedy przyklejasz metki z imieniem na swoje ubrania, jest to trochę jak ubezpieczenie. Jeśli twoje dziecko zapomni albo pomyli swoje ubrania, łatwo je zwrócić do ciebie. W ten sposób nie musisz kupować nowych ubrań. W żłobkach i szkołach pomagasz dorosłym, umieszczając metki z imieniem na ubraniach swojego dziecka. Kiedy dorośli łatwo mogą odczytać, komu należą ubrania, kładą je na “miejsce” dziecka, zamiast przekładać je do “skrzyni zapomnień” lub do innego dziecka.

Jako uzupełnienie metek z imieniem można użyć naklejek winylowych, aby je nakleić na zabawki i buty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.