SKŁADOWANIE

Przechowywanie zabawek

Jeśli masz dzieci, wiesz ile małych zabawek mogą one rozrzucić w krótkim czasie. To zajmuje dużo miejsca i łatwo się zawadza. Ale nie trzeba się o to martwić, żeby zapanować nad zabawkami dzieci. Najważniejsze jest stworzenie systemu, który pasuje do ich rodziny. System, który jest łatwy do sprzątania i utrzymania porządku zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ułatwia to również dziadkom lub innym dorosłym, którzy chcą podać pomocną dłoń. Dla starszych dzieci jest również łatwo znaleźć dokładnie to, czym chcą się bawić, gdy przychodzą ich przyjaciele. A gdy zabawa się kończy, znowu pakujemy zabawki. I zawsze pamiętaj, aby oznaczyć zabawki nalepkami z nazwami.

Ułatwienie porządkowania za pomocą naklejek

Wielka różnica jest w tym, jak rodzice chcą przechowywać zabawki. Niektórzy chcą ukryć zabawki w szafie, podczas gdy inni wolą przezroczyste pudełka.

Pamiętaj, aby wybrać takie rozwiązanie, które ułatwi dzieciom wyjmowanie i sprzątanie zabawek. Jeśli wybierzesz jednolite pudełka, będziesz mieć spokojniejszy wygląd przechowywanych zabawek. Wiele systemów przechowywania ma pudełka o różnych rozmiarach.

Aby ułatwić dzieciom (i sobie) sprawę, ważne jest, aby wiedzieć, co będzie w każdym pudełku. Za pomocą naklejek można łatwo oznaczyć zawartość pudełka.

Poniżej znajdują się przykłady, jak stworzyć naklejki. Zrób zdjęcia zabawki lub wybierz symbole ze stron internetowych.

Odstaw zabawki na jakiś czas!

Wiele dzieci jest całkowicie pochłoniętych, gdy odwiedzają przyjaciół i widzą wszystkie nowe zabawki, które mają. Jeśli dziecko później dostanie podobną zabawkę, rodzice mogą poczuć się trochę rozczarowani, gdy zainteresowanie nową zabawką szybko przemija. Ale łatwym sposobem jest po prostu wymieniać dostępne zabawki. Jeśli zainteresowanie klockami Duplo zniknęło, możesz je całkowicie odłożyć gdzieś, gdzie dzieci nie widzą. Gdy potem je ponownie znajdziesz, to jest to jak dostanie zupełnie nowej zabawki.

Teraz również łatwiej jest utrzymać porządek w tych zabawkach, które są pozostawione na widoku.   

Jeśli różne rodzaje zabawek mają swoje własne pudełka z etykietami, łatwo je odłożyć i odnaleźć. Jeżeli chcesz mieć możliwość pisanie lub dodawania tekstu na etykietach samodzielnie, możesz używać naszych etykiet na butelki, które mają matową powierzchnię. Etykiety na butelki mają również inny klej, co sprawia, że są łatwiejsze do usunięcia niż nasze standardowe naklejki winylowe.

Podaruj to, czego już nie używasz

Zabawki, które są w dobrym stanie i wciąż służą swojemu celowi, można łatwo przekazać synowi przyjaciółki lub młodszej kuzynce dziecka. Dobrze umyj zabawkę i sprawdź, czy działa poprawnie. Jeśli zabawka używa baterii, wymień je na nowe. Podczas pakowania prezentu możesz użyć pięknych naklejek do pakowania, aby odbiorca zobaczył, że naprawdę zatroszczyłeś się o prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.