FAQ, OPASKI IDENTYFIKACYJNE INFOBAND

Które bransoletki tożsamościowe powinienem wybrać?

Bransoletki tożsamościowe dla dzieci są inteligentnym i tanim sposobem na szybkie spotkanie się, jeśli ty i twoje dziecko oddzielacie się od siebie podczas wakacji lub wycieczek. Którą bransoletkę zidentyfikacyjną powinieneś wybrać, zależy od Waszych potrzeb. Poniżej możesz przeczytać więcej o tym, jaki rodzaj bransoletki tożsamościowej pasuje do Waszych potrzeb, a przede wszystkim, jakie informacje warto umieścić na bransoletce. Dzieci mogą panikować, gdy się zgubią od rodziców, a nosząc bransoletkę zidentyfikacyjną na nadgarstku, można skrócić czas, w którym rodzice i dzieci są oddzielone.

Jakie informacje powinny znajdować się na bransoletce tożsamościowej?

  • Zawsze umieszczaj +47 przed numerem telefonu, dzięki temu bransoletka będzie również użyteczna za granicą i nie będzie wątpliwości co do numeru.
  • Czy dziecko ma krytyczne choroby, o których ważne jest, aby obcy ludzie wiedzieli, jeśli spotkają dziecko?
  • Nie musisz pisać imienia dziecka na bransoletce, nieznajomi nie muszą tego wiedzieć, zamiast tego napisz: Tata/dad + numer telefonu taty i np. cukrzyca.

Które bransoletki tożsamościowe powinienem wybrać?

Bransoletki informacyjne to wielokrotnego użytku bransoletki tożsamościowe z bezpiecznym zapięciem, dzięki czemu dziecko nie może ich otworzyć i zapiąć samodzielnie. Musisz samodzielnie napisać imię i numer telefonu na bransoletce. Bransoletki informacyjne świetnie sprawdzają się na jednodniowe wycieczki lub krótkie wakacje – oraz do szybkiego użycia podczas spontanicznych wypadów. Ten rodzaj bransoletki mamy zawsze na stanie, więc będziemy mogli je wysłać tego samego dnia, jeśli zamówisz przed godziną 14:00 w dni robocze. Odkryj wiele pięknych wzorów tutaj – na przykład wiele pięknych projektów Disneya.

Bransoletki tożsamościowe z nadrukowanym imieniem to luksusowe rozwiązanie na codzienne noszenie podczas wakacji. Tekst jest nadrukowany, dlatego nie starcza w basenie – a bransoletka szybko schnie po wyjściu z wody. Bransoletka jest zakładana na nadgarstek i powinna być ścięta po zakończeniu wakacji. Sam zaprojektuj swoje bransoletki. Bransoletkę nie można ponownie użyć, ale można ją nosić na nadgarstku przez kilka tygodni. Czas dostawy wynosi 11-15 dni, więc pamiętaj, aby być z wyprzedzeniem, jeśli chcesz skorzystać z tej opcji. Zaprojektuj swoje własne bransoletki teraz

Osobiste bransoletki tożsamościowe dla dzieci to tkane bransoletki, do których można wpleść swój tekst. Bransoletka jest certyfikowana zgodnie z normą OEKO-TEX i wykonana z miękkiego poliestru. Osobiste bransoletki tożsamościowe utrzymują się przez wiele miesięcy. Możemy dostarczyć ten rodzaj bransoletki w ciągu 5-10 dni roboczych. Nie ma wielu opcji wyboru kolorów i wzorów dla tego rodzaju bransoletki tożsamościowej, ale można wybrać “mieszany” zestaw, aby otrzymać bransoletki w różnych kolorach.

Bransoletki tożsamości z papierem identyfikacyjnym to rozwiązanie ekonomiczne – i inteligentne, jeśli potrzebujesz bransoletek dla wielu dzieci. Bransoletka wykonana jest z tej samej wytrzymałej i niezawodnej folii, której znasz z bransoletek papierowych. Bransoletka nie może być ponownie użyta, ale może być noszona na nadgarstku przez kilka dni (i nawet do tygodnia). Samodzielnie musisz napisać imię, numer telefonu itp. na bransoletce. Jeśli zamówisz do godziny 14:00 w dni robocze, wyślemy Twoje zamówienie tego samego dnia. Bransoletki papierowe są dostępne w zestawach po 5 lub 10 sztuk. Wybierz białe rozwiązanie typu Tyvek, jeśli mają być jak najtańsze, na przykład do przedszkoli.