EKOLOGICZNE

Zaprojektuj maseczki ochronne z logo

Maseczki ochronne z logo w Twoim własnym projekcie to doskonała okazja do wyeksponowania swojego logo w czasach, gdy maski stały się stałym elementem codzienności.

Oto trzy wskazówki, które należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu własnych maseczek ochronnych z logo.

1. Co powinno znaleźć się na Twoich maseczkach ochronnych z logo?

 • Logo (duże)
  Podczas projektowania maseczek ochronnych z logo możesz wybrać różne sposoby projektowania. Możesz zdecydować się umieścić duże logo centralnie na masce. Gdy logo jest umieszczone na twarzy użytkownika, jest dobrze widoczne i widoczne z daleka. Jednak może zniechęcić klientów do noszenia maski, gdy logo wypełnia całą powierzchnię maski.
 • Logo (subtelne)
  Jeśli chcesz, aby logo nie dominowało na maseczce, istnieje wiele możliwości umieszczenia logo w bardziej subtelny sposób. Sposób umieszczenia logo na maseczce zależy oczywiście od wyglądu Twojego logo. Możesz na przykład umieścić je wzdłuż szwu pionowo po jednej (lub obu) stronach maski. Wybierając tę opcję, możesz umieścić inną grafikę na środku maski, lub pozostawić ją neutralną, tak aby jedynym widocznym elementem było Twoje logo.
 • Hasło reklamowe
  Zamiast – lub w połączeniu z – Twoim logo, możesz oczywiście zdecydować się na umieszczenie hasła reklamowego Twojej organizacji.
 • Wypowiedź / Slogan
  Zamiast loga możesz wybrać, aby Twoja maseczka z nadrukiem transmitowała jakieś przesłanie. Na przykład może to być stwierdzenie dotyczące noszenia maseczek, na przykład „Uśmiecham się pod maską”. Może to również być stwierdzenie związane z wydarzeniem, jakim jest wspieranie określonej drużyny piłkarskiej lub wypowiadanie się na temat polityki. Wyraz wolny.
 • Ilustracja
  Ilustracja przedstawiająca zabawną buzię i/lub nos sprawi, że noszenie maseczki będzie trochę przyjemniejsze. Istnieje wiele możliwości stworzenia zabawnej buzi. Na przykład możesz dodać uśmiechniętą buzię z dużym UŚMIECHEM, tak jak zrobili to w Smilets by, Aarhus w Danii. Buzia może być zarówno ilustracją, jak i zdjęciem. Zabawna buzia małpy lub usta ryczącego tygrysa również mogą wywołać uśmiech na twarzy osób, które go zobaczą.
 • Wzór
  Jeśli maseczka ma wyglądać tylko pięknie, możesz wydrukować na niej niemal każdy możliwy wzór. Mogą to być wzory graficzne, malarskie, rysowane lub dziecięce. Styl zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz również użyć wzoru jako tła dla swojego logo, aby uzyskać piękny efekt.
 • Użyj gumek i lamówek
  Maseczki z nadrukiem od Ikast Etikett mają naszytą lamówkę i gumkę, której kolor można wybrać. Wybierz kolor, który będzie pasował do druku lub loga, albo tego samego koloru co logo.

Pamiętaj, że możesz również połączyć powyższe opcje.

2. Wybór koloru dla maseczek z logo

Podczas zamawiania maseczek zastanów się nad wyborem koloru. Kto będzie nosił maseczki? Twoi pracownicy, klienci, czy zupełnie ktoś inny?

Biała maseczka szybko może wyglądać nieco nieświeżo. Nie wygląda zbyt dobrze gdy nosimy makijaż. Jednocześnie ładna, biała maseczka sygnalizuje czystość i higienę.

3. Projektując swoją własną maseczkę, pomyśl o całości

Przy projektowaniu maseczki z nadrukiem pamiętaj, że logo powinno być łatwe do zrozumienia, a ewentualne teksty powinny być czytelne i łatwe do odczytania. Nie zawsze osoba nosząca maskę będzie stać na dłuższą chwilę.

Pamiętaj o kontrastach. Upewnij się, że tekst jest czytelny, wybierając kolory, które nie zlewają się ze sobą, chyba że chcesz, aby tekst i logo były subtelne.

Jeśli chcesz zawrzeć wiele szczegółów na maseczce, zastanów się, dlaczego. Jeśli ma być widoczne z daleka, nie jest to dobry pomysł. Jeśli ważniejsze jest uwzględnienie wszystkich szczegółów niż widoczność na odległość, oczywiście możesz uwzględnić szczegóły.

Mamy nadzieję, że inspirowaliśmy Cię do zaprojektowania maseczki z logo. Jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem e-mailowym english@ikastetykiety.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 23 96 09 66.

Zaprojektuj swoją własną maseczkę na https://www.ikastetykiety.pl/maseczki_ochronne_na_twarz_z_logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.