FAQ, NAKLEJKI

Jak usunąć naklejki z samochodu?

Czy masz jedną lub więcej naklejek na swoim samochodzie, które chcesz usunąć? Czy pozostały ślady kleju po naklejce? Kiedy usuwasz naklejki z samochodu, zawsze musisz zwracać uwagę na materiał, z którego chcesz usunąć naklejkę. Istnieje różnica między usuwaniem naklejek ze szkła, elementów wnętrza lub powierzchni pomalowanej.

Usuwanie naklejek ze szklanych powierzchni samochodowych:

Jeśli jesteś w stanie złapać naklejkę i ją oderwać, najlepiej jest po prostu to zrobić. Jeśli nie możesz oderwać naklejki, możesz spróbować delikatnie użyć jednego z poniższych sposobów:

Szczotka do szkła. Szczotka do szkła to fantastyczne narzędzie do usuwania kleju i innych zabrudzeń ze szkła. Ostry nóż delikatnie usuwa klej z naklejki bez rysowania szkła. Szczotki do szkła są dostępne w większości sklepów z artykułami czyszczącymi lub marketach budowlanych.

Jeśli na szkle pozostaną uparte resztki kleju, możesz spróbować usunąć go olejem spożywczym, na przykład olejem rzepakowym. Jeśli to nie pomoże, możesz użyć oleju lampowego. Uważaj, aby nie wylać oleju, może pozostawić plamy.

Usuwanie naklejek z metalowych powierzchni:

Nie używaj szczotki do szkła na metalu! Zamiast tego spróbuj użyć suszarki do włosów. Zacznij od funkcji zimnego powietrza i stopniowo zwiększaj temperaturę, jeśli to nie wystarczy. Zwróć uwagę, czy metal wytrzymuje działanie ciepła.

Trzymaj suszarkę blisko naklejki i skieruj ją w stronę naklejki, aż klej się rozgrzeje. Następnie możesz usunąć naklejkę palcami.

Na pomalowanych powierzchniach warto skonsultować się z profesjonalistą, który może usunąć naklejkę bez powodowania rys na powłoce lakierniczej.

Pamiętaj, że powyższe czynności wykonujesz na własną odpowiedzialność. Wypróbuj metody na mniej widocznym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.