FAQ, NAKLEJKI

Jak usunąć naklejki?

Kiedy naklejka jest przyklejona do powierzchni, chcemy, aby trzymała się mocno i była trwała. Aż do dnia, kiedy nie chcemy już mieć tej naklejki. Wtedy chcemy usunąć naklejkę bez widocznych śladów zarówno po kleju, jak i po naklejce.

Podczas usuwania naklejek może być konieczne eksperymentowanie. Jak dobrze naklejka jest przyklejona zależy od naklejki, materiału, do którego jest przyklejona, a przede wszystkim od tego, jak długo jest przyklejona.

Jeśli już przed zakupem naklejek wiesz, że musisz je łatwo usunąć, zalecamy, aby zajrzeć na nasze etykiety z imieniem lub naklejki papierowe.

Jak usunąć naklejki z metalu

Nie używaj żyletki do usuwania naklejek z metalu. Spróbuj zamiast tego użyć suszarki do włosów. Zacznij od ustawienia na zimne powietrze i stopniowo podgrzewaj, jeśli naklejka się nie odkleja.

Trzymaj suszarkę jak najbliżej naklejki i dmuchaj ciepłym powietrzem na naklejkę, aż klej się podgrzeje. Następnie możesz usunąć naklejkę palcami. Zwróć uwagę, czy metal wytrzyma użycie suszarki do włosów. Możesz również spróbować tej metody na szkle, ale unikaj użycia suszarki, jeśli naklejka jest na plastiku, ponieważ plastik może stać się miękki i stracić kształt.

Metody te są używane na własne ryzyko. Zawsze ostrożnie próbuj i wypróbuj metodę przed zastosowaniem jej na miejscu, gdzie chcesz usunąć naklejkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.