KREATYWNY

Pakowanie prezentów na Boże Narodzenie

Dla wielu osób pakowanie prezentów w piękny sposób i poświęcanie czasu na detale stanowi dużą część przygotowań do Wigilii. Jeśli potrzebujesz nowej inspiracji do pakowania prezentów, znajdziesz ją tutaj, w tym wpisie na blogu. Serdecznie zapraszamy także do dzielenia się własnymi pomysłami w komentarzach poniżej lub przesyłania nam zdjęć na adres e-mail english@ikastetykiety.pl.

Wykorzystaj ponownie pudełka

Jeśli pamiętasz, aby zachować pudełka z tektury (szczególnie brązowe i białe bez dużych nadruków), możesz śmiało użyć ich do pakowania swoich prezentów bożonarodzeniowych. Usuń pozostałości taśmy i innych etykiet przewozowych delikatnie jak to możliwe. Aby zaoszczędzić na papierze do pakowania prezentów, możesz ozdobić pudełka malując je lub rysując małe świąteczne postacie. To również miła aktywność, którą możesz robić razem z dziećmi, wnukami, siostrzeńcami lub bratankami. Może to nie będzie najpiękniejszy prezent bożonarodzeniowy tego roku, ale na pewno będzie personalny i pełen miłości. Jednocześnie możesz nauczyć swoje dzieci o recyclingu.

Igły sosny i szyszki na prezentach

Nie ma Bożego Narodzenia bez igły sosny. Nie ma powodu, dla którego igły sosny mogą być używane tylko do ozdoby wieńca świątecznego. Możesz również użyć igieł sosny do ozdabiania swoich prezentów bożonarodzeniowych. Kiedy przycinasz dolne gałęzie choinki, zachowaj kilka igieł, których można użyć do ozdabiania prezentów bożonarodzeniowych. Oczywiście można również użyć innych zielonych gałązek.

Zaprojektuj własne naklejki

Innym “trikiem” na spersonalizowanie swoich prezentów jest zaprojektowanie własnych naklejek, które można umieścić na wszystkich prezentach. Poniżej znajdują się dwa przykłady, które zaprojektowaliśmy na naszej stronie internetowej. W lewej naklejce zaprojektowanej na stronie https://www.ikastetykiety.pl/naklejki-na-prezenty znajduje się wiele pięknych szablonów. Wybierz szablon i wprowadź tekst według własnego uznania. Możesz również zmienić kolor czcionki lub dodać figurę. Prawa naklejka została zaprojektowana za pomocą zaawansowanego projektora na stronie https://www.ikastetykiety.pl/naklejki. Tutaj możesz zmieniać rozmiar czcionki, dodać tekst w różnych rozmiarach oraz wybrać swoje własne kolory na podstawie kodu szesnastkowego.

Jeśli zamówisz naklejki takie jak te powyżej, możesz śmiało użyć ich na wszystkich swoich prezentach. To dodaje pięknego i personalnego wykończenia, które na pewno imponuje odbiorcom.

Możesz również tworzyć naklejki z znaczkami pocztowymi, aby prezent wyglądał jakby był wysłany z Grenlandii lub bieguna północnego. Wszystko zależy od tego, gdzie (ty lub Twoje dzieci) myślicie, że Mikołaj pochodzi.

Użyj tkanin do pakowania prezentów

Nikt nie mówi, że prezenty muszą być pakowane w papier. Wybierz się do sklepu z używanymi rzeczami i znajdź stare szaliki lub inne tkaniny, które możesz “przerobić” na papier do pakowania prezentów. Poszewki na kołdry lub obrusy z pięknymi wzorami mogą stać się pięknym “papierem do pakowania”, który możesz używać wielokrotnie.

Mały akcent na bukiecie bożonarodzeniowym

Jeśli chcesz podarować gospodyni bukiet bożonarodzeniowy, możesz również umieścić urocze naklejki na bukiet zamiast pisania kartki. Możesz zamówić naklejki z własnym tekstem, aby zawsze mieć je na stanie na przykład do bukietów kwiatowych i roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.