KREATYWNY

Podpowiedzi na prezenty świąteczne dla dzieci

Dobrze jest tworzyć prezenty, które będą rzeczywiście używane. Torba na wymianę odzieży, kapcie lub torba na zakupy to prezent, z którego większość dzieci może skorzystać. Dla twojego dziecka jest także łatwo nadać własny wygląd torbom na zakupy, niezbyt skomplikowany.

Oczywiście możesz wybrać rysowanie bezpośrednio na torbie, ale dobre wyniki wymagają pisaków do tkanin. Dla niektórych dzieci może być trudne otrzymanie pustej torby do zakupów. Zamiast tego, dziecko może narysować rysunek, który możesz sfotografować lub zeskanować na komputerze. Po zeskanowaniu rysunku możesz przesłać zdjęcie na Ikast Etikett i zamówić naklejki ścieralne z gotowym rysunkiem.

Oklej naklejkami ścieralnymi na materiałowych torbach tam, gdzie chcesz. Na jednej torbie może być wiele rysunków od różnych dzieci. Możecie na przykład poprosić dzieci o narysowanie małych rysunków z określonym motywem, na przykład zwierzęta, Boże Narodzenie, pogoda, księżniczki, piłka nożna lub cokolwiek innego, co imponuje również odbiorcy.

Możesz sam decydować o rozmiarze naklejek ścieralnych podczas ich zamawiania online.

Jeśli chcesz zrobić prezent dla brata lub siostry, może być ładne narysowanie rysunku, który stanie się naklejką, którą można prasować na koszulkę.

Z nowymi naklejkami ścieralnymi bez tła można tworzyć piękne lub zabawne napisy, które można prasować na torbach do zakupów. To także dobry pomysł dla trochę starszych dzieci, które nie lubią rysować: znajdź dużo słów, małych zdań lub czegoś innego, co można umieścić na torbie do zakupów. Inny ładny detal to wszyć etykietkę lub tkany metkę na zewnątrz torby materiałowej.

Malarstwo na filiżanki i porcelanie

Potrzebujesz:

  • Filiżanki porcelanowe, które można włożyć do piekarnika
  • Pisaki do porcelany
  • Naklejki z imieniem

Inny uroczy (i niedrogi) pomysł na prezent świąteczny to znalezienie ładnych jednolitych filiżanek w sklepie z odzieżą używaną. Możesz ozdobić filiżankę pisakiem do porcelany – jeśli popełnisz błąd po drodze, po prostu go zmyj. Pisak przykleja się dopiero po obróbce termicznej w piekarniku. Po skończeniu filiżanki, przyklej na niej naklejkę z imieniem osoby, której jest dedykowana. Możesz także wykonać etykiety z obrazem dla obdarowanego. Obie te nalepki są zmywalne w zmywarce, więc będą służyć wiele lat.

Piękne i osobiste opakowanie od twoich dzieci

Gdy twoje dzieci stworzą własne prezenty świąteczne, muszą być oczywiście ładnie zapakowane. Za pomocą ładnych naklejek na opakowanie można stworzyć naklejki z obrazami lub rysunkami do ozdobienia zewnętrznej części opakowania. Na poniższym zdjęciu po lewej, osoba wręczająca prezent stworzyła naklejki tak, aby była miejsce na wypisanie imienia obdarowanego pisakiem alkoholowym. Daje to więcej możliwości użycia naklejek.

Domowe słodycze

Domowe ciasteczka, kule z płatków owsianych, cukierki lub po prostu słoik z ulubionymi słodyczami obdarowanego z supermarketu muszą być oczywiście ładnie zapakowane. Stary słoik po przetworach, który ozdobisz etykietką na butelkę, ładnym papierem na wieczku i piękną wstążką, i masz wspaniały słoik, który możesz podarować rodzinie i przyjaciołom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.