EKOLOGICZNE, MARKETING, SMYCZE DO KLUCZY, ZRÓWNOWAŻONY

Paskowane smycze

Smycze, linki na klucze lub smycze na szyję. Ma wiele nazw. Bez względu na to, jak je nazwiesz, raczej nie przyjdą, gdy je wezwiesz. Ale jedno jest pewne. Smycze są bardzo popularnym produktem wśród naszych klientów.

Smycz na klucze to już nie to, czym kiedyś była. Nudny produkt reklamowy, który miał pilnować kluczy podczas pracy. Dziś wiele firm decyduje się na dostosowane smycze na klucze, które są znacznie bardziej modowe, niezwykłe i ekskluzywne. Smycze, które ludzie faktycznie CHCĄ pokazać – i nawet zapłacić za nie. Bez względu na to, czy obdarowujesz dostosowanymi smyczami na klucze swoich pracowników, czy klientów, warto pamiętać, że im bardziej efektowna jest ta smycz na klucze, tym większe prawdopodobieństwo, że pracownik będzie nosił TWOJĄ smycz na klucze każdego dnia.

Wiele firm używa smyczy na klucze, od małych o specyficznej niszy rynkowej do globalnych organizacji. Zarówno jako pasek na karty dostępowe i klucze, jak i jako produkt reklamowy. Możesz wybierać spośród wielu różnych jakości, na przykład klasyczny link na szyję, szalony Straplan, trwały link na klucze ze skóry lub modny (i zrównoważony!) korkowy link na klucze.

Jak ma wyglądać twoja (lub twojej firmy) smycz na klucze, to oczywiście całkowicie zależy od ciebie. Gdy zamawiasz dostosowaną smycz na klucze, produkujemy ją od podstaw. To daje firmom wiele możliwości uzyskania pięknego wyglądu, który doskonale pasuje do marki klienta i ogólnego wizerunku przedsiębiorstwa.

Zrównoważone możliwości dla ekologicznych przedsiębiorstw

Czy chciałbyś mieć zrównoważoną smycz na klucze? Masz kilka możliwości. Wśród zrównoważonych smyczy na klucze znajdziesz naprawdę piękną smycz z korka. Dowiedz się więcej o korku i dlaczego jest to bardzo zrównoważony materiał.

Wśród zrównoważonych smyczy na klucze znajdziesz również smycze na klucze z organicznej bawełny, smycze na klucze z bambusa lub smycze na klucze z tworzywa PET. Możesz oczywiście umieścić swoje logo na wszystkich zrównoważonych smyczach na klucze.

Smycze na klucze z logo i nadrukiem

Gdy będziesz decydować, jak ma wyglądać twoja dostosowana smycz na klucze, możesz oczywiście zamieścić nadrukiem lub tkanym swoje logo. Chcesz smycz na klucze z twoim logo lub smycz na klucze z imieniem, gdzie logo nie powinno być najbardziej widoczne? W takim przypadku możesz wybrać nadruk lub tkaninę z logo w kolorze, który jest bliski kolorowi smyczy. Na naszym Deboxie możemy stemplować twoje logo na smyczy na klucze w taki sposób, że cała smycz na klucze staje się jednokolorowa. To samo dotyczy smyczy na klucze ze skóry. Tutaj możemy wykuć logo lub tekst bezpośrednio na pięknej skórze. To daje piękne i subtelnie wyrażone wykończenie.

Jeśli chcesz mieć smycz na klucze z nadrukiem, masz różne możliwości. Na przykład możesz dostać sitodruk lub druk offsetowy. Możemy również cyfrowo drukować całą smycz na klucze. Cybernetycznie drukowana smycz na klucze daje wiele możliwości uzyskania pięknych szczegółów, niezależnie od tego, czy chcesz mieć logo, czy coś innego nadrukowane.

Czy potrzebujesz smyczy na klucze, które będą trochę bardziej higieniczne niż inne? Wybierz naszą silikonową linkę na klucze.

Jaki mosiężnik mogę dostać na smyczy na klucze?

Ponieważ produkt jest dostosowywany i produkowany według twoich życzeń, możesz również wybierać spośród szerokiej gamy mosiężników i różnych akcesoriów. Może to być na przykład brelok na klucze, linka na telefon lub rozłączalne zapięcie, które wybierasz dla swojej dostosowanej smyczy na klucze.

Jeśli zamierzasz używać smyczy na klucze dla dzieci lub w przypadku maszyn, zawsze zalecamy zaprojektowanie smyczy z zamkiem bezpieczeństwa (rozłączalnym zapięciem), aby uniknąć duszenia się.

Jeśli szukasz mosiężnika lub innego akcesorium, którego nie możesz natychmiast znaleźć na naszej stronie internetowej, zapytaj nas i tak. Chętnie sprawdzimy, czy jest coś, co możemy zrobić – często możemy znaleźć rozwiązanie.

Możesz również dostać plastikowe kieszenie na karty lub karty dostępu jako dodatki do smyczy na klucze.

Ile kosztuje dostosowana smycz na klucze?

Dostosowana smycz Unilan jest naszą najtańszą dostosowywaną smyczą na klucze. Unilan kosztuje od 11,50 NOK za 100 szt. + koszty początkowe.

Jak długo trwa dostawa?

Zazwyczaj dostarczamy smycze na klucze w ciągu 10-15 dni roboczych. Kilka naszych dostosowanych smyczy na klucze można również dostarczyć w ciągu tygodnia za dodatkową opłatą ekspresową. Dokładny czas dostawy smyczy na klucze można uzyskać, kontaktując się z naszym zespołem sprzedaży.

Chcesz jak najszybciej używać smyczy na klucze? Mamy smycze na klucze bez nadruku dostępne do wysyłki tego samego dnia. Wystarczy złożyć zamówienie do godz. 14:00 w dni robocze, a my wyślemy tego samego dnia. Jeśli zamówisz smycze na klucze bez nadruku w sobotę lub niedzielę, wyślemy w poniedziałek.

Jesteśmy zawsze gotowi porozmawiać o smyczach na klucze i znamy się na rzeczy! Więc jeśli masz naprawdę specjalny pomysł lub potrzebujesz standardowej smyczy na klucze – niezależnie od tego, czego potrzebujesz – zadzwoń do nas pod numer 239 60 966.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.