KREATYWNY

Utwórz swoje własne worki z cukierkami na Halloween

Amerykańska tradycja Halloween staje się coraz popularniejsza w Norwegii z każdym rokiem. Na szczęście przygotowanie się na Halloween nie musi być trudne ani czasochłonne. Pamiętaj o postawieniu wydrążonej dyni z zapalonym światłem, aby pokazać dzieciom, że oczekujesz odwiedzin.

Mieć talerz z mieszanką cukierków, do którego dzieci i dorośli wkładają ręce, nie jest zbyt eleganckie, jeśli o mnie chodzi. Zwłaszcza jeśli wszystkie dzieci z sąsiedztwa przychodzą na “trick or treat” albo zaprosiłeś całą gromadkę dzieci na przyjęcie Halloween.

Niemniej jednak, nie jest ani drogo ani trudno przygotować małe worki z cukierkami na Halloween, które łatwo podać dziecku. Może to być nawet całkiem przyjemne do przygotowania, a dzieci pokochają te małe torebki z cukierkami.

W jaki sposób zrobić własne torebki z cukierkami:

 • Kup dużo cukierków
 • Kup małe puste worki przeznaczone na żywność
 • Zrób zabawne naklejki z motywem Halloween

Wymieszaj cukierki w dużej misce lub zrób małe woreczki z tylko 1-2 rodzajami cukierków, aby dzieci mogły wybrać woreczek z ulubionymi słodyczami.

Rozłóż cukierki równomiernie w workach, ważąc je, aby worki były tej samej wielkości. Możesz użyć łyżki do wykładania cukierków.

Zrób zabawne naklejki na torebki z cukierkami

Kiedy tworzysz naklejki, aby nakleić je na worki z cukierkami, możesz wymyślić straszne lub przerażające nazwy Halloween dla worków z cukierkami. Może to być na przykład:

 • Kakao z dyni, na przykład pomarańczowe draże.
 • Kości ze szkieletu, na przykład kreda szkolna.
 • Duchy w kupie, na przykład czekolada.
 • Oczy potwora, na przykład niebieskie lub zielone kule cukrowe.
 • Wypalone kości, na przykład lukrecja.
 • Umarłe nietoperze, na przykład gumowe skrzydła wampira.
 • Starowiny zombie, na przykład czerwone kule cukrowe.
 • Naczynia krwionośne Frankensteina, na przykład czerwone i brązowe węże ługowe.

Jeśli chcesz, aby było jeszcze bardziej spektakularnie, możesz kupić wiele Halloweenowych cukierków w internecie, które wyglądają jeszcze bardziej przerażająco. Ale jeśli chcesz, aby było prosto, możesz skorzystać z powyższych sugestii – wtedy będziesz mieć pewność, że wybierasz cukierki, które lubicie.

Z pięknymi naklejkami łatwo nadać torebce z cukierkami elegancki wygląd i stworzyć palce potwora, żywe larwy, duchy i wągry czarownicy. Na duńskiej stronie kreativmedungerne.dk można pobrać świetne szablony, a następnie zamówić naklejki z https://www.ikastetykiety.pl/

Zabawne rolki cukierków

Te piękne rolki cukierków są zabawną alternatywą dla zwykłych torebek na cukierki i są łatwe do wykonania. Tutaj Line użyła naklejki termiczne, materiał, sznurek i puste rolki po papierowych ręcznikach – i voilà, dziecko ma potworne rolki cukierków.

Ohydne napoje

Dla rozrywki dzieci Line zamieniła napoje w obrzydliwe napoje Halloween dzięki wspaniałym naklejkom.

Te wspaniałe etykiety na butelki pozwoliły Line zamienić czerwoną i zieloną lemoniadę w witches brew i napoje wampira. Również dla tych dwóch etykiet na butelki o oczywiście można znaleźć szablony na jej blogu. Aby zamówić etykiety, wystarczy przesłać projekt na https://www.ikastetykiety.pl/etykiety-na-butelki.

Znajdź więcej wspaniałych etykiet Halloween do pobrania.

Zrób swoje własne zaproszenia na przyjęcie Halloween

Na powyższym zdjęciu wykonaliśmy prostą naklejkę, którą przykleiliśmy na torebkę cukierków jako proste zaproszenie na przyjęcie Halloween.

Znajdź inspirację do innych kreatywnych pomysłów na Halloween z etykietami, metkami i etykietami z imieniem na stronie ikastetikett.no.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.