FAQ

Oznaczanie ubrań w domach opieki

Jeśli znajdujesz się w sytuacji, w której jedna z Twoich bliskich musi przenieść się do domu opieki, może być wiele emocji i praktycznych rzeczy, z którymi trzeba się zmierzyć. Wiele domów opieki pragnie, aby mieszkańcy mieli swoje imię na ubraniach, aby było łatwo znaleźć właściciela, gdy sweter zostanie zapomniany w pomieszczeniach wspólnych lub kiedy ubrania zostaną umyte. Dzięki umieszczeniu imienia na ubraniach, możesz również pomóc swojemu bliskiemu, jeśli nie pamięta już tak dobrze, ale wciąż może czytać i rozpoznać swoje rzeczy, jeśli są one oznakowane z imieniem.

Ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednie metki z imieniem dla mieszkańca domu opieki.

Metki do prasowania

Metki do prasowania są bardzo praktyczne do użytku w domach opieki, ponieważ wytrzymują pranie w wysokich temperaturach. Dobrze wiedzieć, że metki są dobrze przytwierdzone, gdy to inni robią pranie. Jeśli potrzebujesz metek z imieniem na skarpetki i bieliznę, zalecamy używanie metek do prasowania. Metki do prasowania działają również dobrze na pościel, koce i inne rzeczy, które są również prane w pralni wspólnej. Oczywiście zajmuje to trochę czasu, aby prasować metki na całą garderobę, ale kiedy już się zacznie, idzie to szybko.

Naszywki z imieniem

Jeśli wolisz bardziej klasyczne rozwiązanie, naszywki z imieniem są bardzo dobrą opcją. Naszywki są przyszywane do ubrań i mają taką samą jakość jak naszywki z metką w ubraniach, które kupujesz. Jeśli są solidnie przyszyte, nie ma ryzyka, że naszywki się odkleją. Możesz bezpiecznie prać ubrania z naszywkami w wysokich temperaturach. Wadą naszywek jest to, że zajmuje to dużo czasu, aby je przyszyć, gdy mają być umieszczone w całej garderobie.

Naklejki z imieniem

Najbardziej popularnymi typami metek z imieniem są nasze naklejki z imieniem. Naklejki z imieniem są szeroko używane w rodzinach z dziećmi, ponieważ są bardzo proste i szybkie w aplikacji na odzieży. Naklejki z imieniem są jak naklejki. Wystarczy je przykleić do metki w ubraniu. Naklejki z imieniem najlepiej sprawdzają się na ubraniach, które są prane w temperaturze 30 stopni.

Naklejki z imieniem są również odpowiednie na kijki, etui na okulary, książki, telefony komórkowe, alarmy, kapcie, krzyżówki, szkła powiększające i inne przedmioty, które starsza osoba nosi wokół siebie w domu opieki.

Naklejki z imieniem

Jeśli chcesz zwykłą naklejkę o bardziej solidnej folii niż naklejki z imieniem, w naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór naklejek, które są bardzo przydatne w domach opieki. Naklejki są odporne na mycie w zmywarce, dzięki czemu łatwo można je nakleić na kubki, talerze, butelki wody lub inne osobiste przedmioty, którymi nie chcesz dzielić się z innymi.

PORADA: Podczas składania zamówienia na nasze naklejki z imieniem, możesz wybrać, czy chcesz napisać imię, numer telefonu, numer pokoju lub cokolwiek innego na naklejce. Jednak jeśli masz wątpliwości, co będzie najlepsze, zapytaj personel domu opieki.

Pracujesz w domu opieki?

Jeśli masz pytania dotyczące oznaczania ubrań w domu opieki lub zamawiania naklejek z imieniem do domu opieki, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail english@ikastetykiety.pl lub zadzwoń na nasz norweski numer telefonu: +45 9715 5312.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.