ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ

Oznaczanie ubrań w szkole

Pomóż nauczycielom i pedagogom: oznacz ubrania swojego dziecka! Nauczyciele mają dużo pracy w ciągu dnia. Jeśli nie muszą pomagać “Oskarowi” w poszukiwaniu zielonej czapki i czarnych rękawiczek, na pewno mają inne rzeczy, na które mogą poświęcić swój czas. Dzięki trochę wysiłku jako rodzic, możesz znacznie ułatwić zarówno dorosłym w szkole, jak i Twojemu dziecku odnalezienie swoich rzeczy. Oszczędzasz sobie także wielu irytacji związanych z koniecznością kupowania nowych rzeczy, gdy dziecko zgubi swoje rzeczy. Gdy ubrania są oznaczone imieniem, szansa na odnalezienie zgubionych rzeczy jest znacznie większa niż dla rzeczy bez imienia.

W Ikast Etikett mamy szeroki wybór różnych produktów do oznaczania. Naszym najpopularniejszym rozwiązaniem są etykiety z imieniem. Są to naklejki wykonane do przyklejania na ubrania.

Etykiety z imieniem

Pokaż swojemu dziecku, jak przykleić etykietę z imieniem do metki lub instrukcji prania. Gdy przykleisz etykietę z imieniem do metki w ubraniu, łatwo odnajdziesz etykietę z imieniem zarówno w bluzach, jak i spodniach. Ponadto, etykieta z imieniem lepiej się trzyma, gdy jest przyklejona do metki, a nie bezpośrednio do materiału. Stosuj także etykiety z imieniem na buty, kask rowerowy, pudełka na jedzenie i butelki do picia.

Naklejki żelazne

Jeśli zerkniesz do zgubionych rzeczy w szkolnym pudle z zapomnianymi przedmiotami, na pewno zauważysz tam zarówno majtki, jak i skarpetki. Można się zastanawiać, dlaczego dzieci w ogóle to zdejmują. Może to dotyczyć zajęć w-f, jeśli ubrania stały się wilgotne lub gdy było zbyt ciepło. Dlatego też warto pamiętać o nazwach na skarpetkach i bieliźnie. Tutaj polecamy używanie naklejek żelaznych. Naklejki żelazne są łatwe do prasowania za pomocą żelazka. Pamiętaj, aby umieścić papier do pieczenia między żelazkiem a naklejką. Zawsze dołączamy instrukcję obsługi przy zamawianiu naklejek żelaznych od Ikast Etikett.

Pamiętaj również o nazwach na wszystkich innych rzeczach

Gdy Twoje dziecko rozpoczyna szkołę, nie tylko ubrania i buty muszą być oznaczone imieniem. Oprócz plecaka, Twoje dziecko prawdopodobnie ma również torbę na strój gimnastyczny i piórnik z ołówkami i kolorowankami. Wiele dzieci ma także różne urządzenia elektroniczne, które nie są tanie. Możesz łatwo używać naklejek z imieniem, gdy chcesz podpisać plecak i elektronikę. Ale możesz także wybrać naklejki. W przeciwieństwie do etykiet z imieniem, nasze naklejki są laminowane solidną powierzchnią winylową. Dzięki temu naklejki są bardzo wytrzymałe i trwałe.

Naklejki w wielu rozmiarach

W Ikast Etikett posiadamy naklejki o różnych rozmiarach. Jeśli nie znajdziesz rozmiaru pasującego do Twoich potrzeb, możesz samodzielnie zaprojektować swoje naklejki i zdefiniować ich rozmiar i kształt. Do ołówków, pisaków i innych przedmiotów w piórniku polecamy nasze “minietykiety” lub nasze małe naklejki o wymiarach 35 x 6 mm. Minietykiety mają taką samą jakość jak etykiety z imieniem, podczas gdy małe naklejki są laminowane winylowo. Do elektroniki, kasków rowerowych i innych sprzętów możesz użyć naszych naklejek adresowych.

Naklejki laminowane winylowo mogą być korzystne na często używanych przedmiotach. Na przykład na zegarku inteligentnym lub smartfonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.