ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Naklejki z nazwiskami w zmywarce

Pewnie znasz te inteligentne naklejki z nazwiskami od Ikast Etikett, które można przyklejać do (dziecięcej) odzieży? Naklejki te to małe, miękkie naklejki samoprzylepne, które nakleja się na metkę w ubraniach. Gdy naklejki z nazwiskami są na ubraniach, muszą oczywiście wytrzymać pranie w pralce. Ale czy wiedziałeś, że naklejki z nazwiskami również wytrzymują zmywarkę (gdy nakleja się je na kubki, pojemniki na jedzenie itp.)?

To jest inteligentne, ponieważ można używać naklejek z nazwiskami na pojemnikach na jedzenie i butelkach. Z małymi dziećmi w rodzinie często zabierasz ze sobą plastikowe talerze, miski, łyżki i kubki. Dzięki naklejkom z nazwiskami na naczyniach zawsze łatwo jest rozpoznać to, co masz ze sobą w podróży. Gdy twoje rzeczy są oznakowane nazwiskiem, łatwo je włożyć do zmywarki u rodziny i przyjaciół. Następnym razem, gdy będziesz chciał z nich skorzystać, będą one czyste – i nie musisz się martwić, co jest twoje.

Jak używać naklejek z nazwiskami, które wytrzymują zmywarkę?

  • Umieść na czystej powierzchni to, co chcesz oznaczyć naklejką z nazwiskiem, na przykład pojemnik na jedzenie lub butelkę na wodę, i wysusz je.
  • Ostrożnie zdjąć naklejkę z nazwiskiem z arkusza, nie dotykając nadmiernie kleju.
  • Umieść naklejkę z nazwiskiem na gładkiej powierzchni.
  • Przyłóż palcem naklejkę z nazwiskiem do pojemnika na jedzenie lub butelki i przytrzymaj ją.
  • Poczekaj przynajmniej 24 godziny przed umyciem pojemnika na jedzenie lub butelki z naklejką z nazwiskiem w zmywarce.

Mój kolega Vera ma naklejki z nazwiskami, które trzymały się pojemnika na jedzenie przez ponad 5 lat. W związku z tym, że pojemnik z jedzeniem jest często zabierany do przedszkola i szkoły klika razy w tygodniu – i jest myty w zmywarce – naklejka z nazwiskiem pozostaje w bardzo dobrym stanie.

Do czego mogę użyć naklejek z nazwiskami?

Możesz używać naklejek z nazwiskami na (prawie) WSZYSTKO. Mam dwoje małych dzieci i często zabieramy ze sobą talerze, łyżki, kubki i miski, gdy wyruszamy w podróż lub odwiedzamy rodzinę i przyjaciół. Przykleiłam naklejki z nazwiskami na wszystkie naczynia, które zabieramy ze sobą w podróż. Od łyżek po miseczki i termosy. Gdy dzieci były bardzo małe i jadły kaszkę, miałam naklejki z nazwiskami na ubijaku, który zawsze miałam przy sobie wraz z płatkami owsianymi. Naklejki z nazwiskami pomagają nam zawsze rozpoznać nasze rzeczy. Z małymi dziećmi łatwo jest się rozproszyć i postawić talerz lub kubek przy zlewie – a potem o nim zapomnieć. Z nazwiskiem jest łatwo dla innych zobaczyć, do kogo należy i przede wszystkim rozpoznać swoje.

Naklejki z nazwiskami w zmywarce

Jeśli masz starsze dzieci, prawdopodobnie zabierają ze sobą lunch do szkoły. A większość dzieci zawsze ma ze sobą butelkę z wodą zarówno do szkoły, jak i na trening. Oznaczając nazwiskiem pojemnik z jedzeniem i butelkę z wodą pomagasz swojemu dziecku rozpoznać swoje rzeczy – i zawsze będzie wiedzieć, gdzie znajdują się jego rzeczy w lodówce.

Naklejki laminowane

Jeśli masz butelki z napojami lub pojemniki na jedzenie, które są narażone na większe obciążenie niż zwykle, możesz rozważyć użycie naklejki laminowanej. W przeciwieństwie do naklejek z nazwiskami, naklejki z laminowanej powierzchnią winylową są niezwykle wytrzymałe. Oczywiście naklejki te również wytrzymują zmywarkę.

Do czego oznaczasz nazwiskiem? Podziel się swoimi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi użycia naklejek z nazwiskami w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.