ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Etykiety na obuwie

Jeśli masz dzieci, na pewno znasz sytuację, kiedy stoisz w przedszkolu i patrzysz na kipiącą stertę butów i kozaków. Wszystkie o rozmiarze 25, pokryte błotem. Gdyby były czyste, może rozpoznałbyś parę, którą szukasz, ale gdy zegar wskazuje “czas na powrót do domu”, nagle staje się trochę chaotycznie w szatni dla rodziców. Na szczęście musisz znaleźć tylko jedną parę butów. Pomyśl, jak trudno to musi być dla nauczycieli przedszkola, którzy muszą pomagać 25 dzieciom ubierać się, gdy plac zabaw woła. Na szczęście jest łatwo pomóc zarówno sobie jak i nauczycielom. Odpowiedzią są etykiety na ubrania i obuwie! Etykiety z imieniem to małe miękkie naklejki, które przyklejasz na ubrania i obuwie.

Etykiety z imieniem nie mają laminacji. Oznacza to, że dobrze pasują do ubrań. Jednak w przypadku obuwia warto wybrać naklejkę pokrytą laminatem. Nasze etykiety z laminowanym winylem są bardzo wytrzymałe. Osobiście przetestowałem kilka naklejek, które przykleiłem na spodzie butów. Nie było widać, że nosiłem buty codziennie, a klej również się nie odkleił.

Jak nakleić etykiety z imieniem na obuwie

Upewnij się, że buty są suche i czyste, gdy naklejasz etykiety z imieniem na obuwie. Ważne jest, aby znaleźć gładką powierzchnię, na której etykieta z imieniem dobrze się trzyma. Wełna i grube materiały mogą sprawić, że trudno będzie odpowiednio przykleić etykietę. Na poniższych zdjęciach możesz zobaczyć, jak umieściłem etykiety z imieniem na różnego rodzaju obuwiu. W sandałach umieściłem etykietę w spodzie buta. Na niebiesko-żółtych trampkach nakleiłem etykietę na języku buta. Na kaloszach możesz umieścić etykiety z imieniem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz cholewki buta.

Gdy imię jest na zewnętrznej stronie cholewki kalosza, dziecku jest bardzo łatwo rozpoznać swoje kalosze. Etykieta z imieniem mocno przylega do gładkiej powierzchni z gumy, a tarcie między nóżkami a etykietą z imieniem jest zmniejszone. W niektórych butach jest metka, tak jak w ubraniach. Tam również można przykleić etykietę z imieniem.

Pomóż dziecku odróżnić prawą od lewej strony

Jeśli Twoje dziecko często zakłada buty na odwrotną stopę, możesz mu łatwo pomóc, aby zakładał buty prawidłowo.

Stwórz naklejkę z rysunkiem. Po otrzymaniu naklejki, przekrój naklejkę na pół. Umieść każdą połowę w jednym bucie, aby naklejka była “całkowita” gdy buty są prawidłowo założone.

Możesz również zamówić dwie naklejki, jedną dla prawej stopy i jedną dla lewej stopy. Umieść naklejki w butach, aby Twoje dziecko mogło patrzeć na swoje stopy i łatwiej rozpoznać, który but ma zakładać na którą stopę.

Pamiętaj o imieniu na kapciach

Łatwo jest zgubić kapcie w przedszkolu. Podczas gdy mniejsze dzieci uwielbiają je zdejmować, starsze dzieci mogą odrzucić je na przypadkowe miejsce, kiedy jest im gorąco. Dzięki wyraźnemu oznakowaniu imieniem zawsze łatwo rozpoznać kapcie i założyć je z powrotem na stopy. Poniżej możesz zobaczyć parę kapci z etykietami do prasowania. Etykiety z imieniem łatwo odpadają, jeśli są naklejone na wełnę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.