SKŁADOWANIE

Przechowywanie w pokoju dziecięcym

Dobrze zorganizowany pokój dziecięcy może pomóc zarówno rodzicom, jak i dziecku w utrzymaniu porządku. Oto kilka inspiracji dotyczących przechowywania w pokoju dziecięcym.

Przechowywanie ubrań w pokoju dziecięcym

  • Upewnij się, że masz wystarczająco dużą ilość miejsca w szufladach i szafach. Szuflady zapełnione ubraniami są szybko nieuporządkowane, a dziecko zostaje zachęcone do opróżniania szuflady w poszukiwaniu tego, czego szuka. Lepiej usuń niektóre ubrania, jeśli jest ich za dużo.
  • Użyj na przykład małych pojemników na skarpetki, majtki, podkoszulki, rajstopy itp. Podziel dużą szufladę na mniejsze przegrody zamiast mieć wszystko wymieszane w jednej dużej szufladzie. Pamiętaj o naklejkach do prasowania na bieliznę i skarpetki.
  • Jeśli potrzebujesz nazw, rozmiarów lub instrukcji dotyczących prania na ubraniach, w Ikast Etikett znajdziesz szeroki wybór metek.
  • Oznacz pudełka ikonami przedstawiającymi ich zawartość. Kiedy jest jasne, co powinno znajdować się w każdym pudełku, sprzątanie jest o wiele łatwiejsze.

Przechowywanie zabawek w pokoju dziecięcym

Przechowuj zabawki dziecka w pudłach lub szufladach, które są łatwe do znalezienia i odłożenia na miejsce po zakończonej zabawie. Jeśli Twoje dziecko nie umie czytać, możesz przygotować naklejki ze zdjęciami ich zabawek do umieszczenia na pudełkach. W Ikast Etikett łatwo załadować zdjęcie, a po kilku dniach otrzymasz naklejki w swojej skrzynce pocztowej.

Przechowywanie książek w pokoju dziecięcym

W naszym domu najczęściej czytane są książki dla dzieci. Każdego wieczoru przed snem wybiera się 4-5 książek, zanim zostanie zdecydowane, które będą dzisiaj czytane. Klasyczne rozwiązanie, takie jak regał na książki, nie działa w takim przypadku. Szybko staje się nieporządane i nieuporządkowane, jeśli książki dziecięce są przechowywane razem z książkami dla dorosłych. Zamiast tego świetnie sprawdzają się skrzynki na książki. W łatwy sposób można przeglądać książki. Książki często również są zabierane w podróż. Dlatego w naszych książkach mamy etykiety z imieniem. W ten sposób zawsze łatwo jest zidentyfikować książki, które musimy zabrać z powrotem do domu.

Flamastry, kredki, ołówki, nożyczki, koraliki i klej

Czy masz dziecko, które uwielbia rysować, malować, tworzyć koraliki i ogólnie być kreatywnym? Kreatywny projekt może łatwo wymknąć się spod kontroli i stać się nieporządkiem. Dlatego nasza najlepsza rada brzmi: pomóż swojemu dziecku utrzymać porządek na bieżąco. Duże słoiki z etykietami na flamastry, kredki, pędzle itp. ułatwiają odłożenie narzędzi po użyciu. Kiedy sprząta się na bieżąco, następnym razem przyjemniej jest szukać kreatywnych projektów. Możesz nakleić etykiety na butelce: zawsze wiesz, co powinno znajdować się w każdym pojemniku.

Dziecięce dzieła sztuki i przedmioty kolekcjonerskie

Niektóre dzieci codziennie wracają do domu z dziełami sztuki w formie rysunków, rzeźb z gliny lub drewnianych figurek. Inne zbierają kamienie, szyszki lub muszle. Jeśli masz dziecko o skłonnościach kolekcjonerskich, możesz stworzyć na pokoju dziecięcym półkę i tam wystawić swoje rzeczy. Możesz się zgodzić z dzieckiem, że gdy półka się zapełni, przed wprowadzeniem czegoś nowego trzeba ją przesortować.

Jeśli Twoje dziecko chce podarować swoje dzieła sztuki dziadkom czy przyjaciołom, możesz samodzielnie tworzyć etykiety “Do” i “Od”. W ten sposób zawsze masz piękną naklejkę na opakowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.