SKŁADOWANIE

Wskazówki dotyczące przechowywania

Istnieje wiele pudełek, pojemników, szafek i inteligentnych systemów przechowywania. Wszystkie to rzeczy, które mogą pomóc w organizacji i utrzymaniu porządku w Twoich rzeczach. Jednak jeśli wkładasz rzeczy przypadkowo do pudełek i pojemników, z czasem staje się nieporządkowo. Dzięki naszym wskazówkom maksymalnie wykorzystasz przestrzeń do przechowywania. Aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń przechowywania, ważne jest, aby stworzyć system i wiedzieć, co znajduje się w pudełkach.

Podziel szuflady i szafki na “mniejsze przestrzenie”

Często warto podzielić duże szuflady, półki i szafki na mniejsze sekcje. Duża powierzchnia lub szuflada może szybko stać się nieporządkiem i chaosem. Podzielając półkę lub szufladę na mniejsze przestrzenie, łatwiej jest zachować porządek. Używaj pudełek lub tacki do tworzenia “mniejszych przestrzeni”. Półki w szafkach to miejsce, gdzie trudno wykorzystać przestrzeń w odpowiedni sposób. Korzystając z pudełek lub koszyków, które łatwo można wyciągać, lepiej wykorzystujesz dostępną przestrzeń w pionie.

Nanieś etykiety

Kiedy wsadzisz rzeczy do pudełek, szklanek, pojemników itp., ważne jest, aby umieścić na nich etykiety. Pomaga to zarówno Tobie, jak i innym w utrzymaniu porządku w miejscu przechowywania. Możesz zaprojektować etykiety i etykiety na butelki w Ikast Etikett. Sam decydujesz o rozmiarze i kształcie. Daje to dużą elastyczność, dzięki czemu naklejki idealnie pasują do Twojego domu. Możesz także łatwo umieścić etykiety na szafkach i półkach i na przykład napisać “koszulki”, “skarpetki”, “spodnie” itp.

Możesz również z powodzeniem umieścić etykiety na ubraniach rodzinnych. Ułatwia to znacznie układanie ubrań na miejsce. Osobiście bardzo lubię metki do prasowania na skarpetkach. Sprawiają, że “łączenie” skarpetek dzieci jest TAK proste, i nigdy nie mam wątpliwości, gdzie je włożyć.

Czy są rzeczy, których nie używasz?

Nawet jeśli masz dobry system przechowywania, pamiętaj o regularnym sortowaniu swoich rzeczy. Sposobem na segregację w szafie jest zawieszanie ubrań na wieszakach odwrotnie niż zwykle. Ubrania, które założysz i wyprasujesz, zawieś ponownie na miejscu. Po miesiącu możesz zobaczyć, które rzeczy wciąż są zawieszone odwrotnie i rozważyć, czy to dlatego, że nie używasz już tych ubrań.

Odstaw rzeczy, których teraz nie używasz

Niektóre rzeczy, które mamy w domu, są odpowiednie dla określonej pory roku. Szczególnie wiele ubrań i butów pasuje najlepiej do określonego czasu roku. Kombinezony, sandały, kozaki i szorty szybko zajmują dużo miejsca w szafie lub w korytarzu.

Dlatego warto schować rzeczy, których obecnie nie używasz w rodzinie. Upewnij się, że to, co pakujesz, jest umyte i w dobrym stanie. Ważne jest, aby wyraźnie oznaczyć zawartość pudełek, aby nie musieć przeglądać wielu pudełek, aby znaleźć odpowiednie. Użyj okrągłych naklejek, aby umieścić je na swoich pojemnikach do przechowywania.

Obraz z Pinteresta;
https://www.pinterest.dk/pin/24136547996275700/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.