FAQ, NAKLEJKI

Organizacja narzędzi

Narzędzia to coś, co łatwo zajmuje dużo miejsca i przede wszystkim powoduje bałagan. Ale jeśli będziesz odpowiednio organizować swoje narzędzia, zawsze będzie łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz, i przede wszystkim unikać bałaganu.

Jeśli masz już dobrą kolekcję narzędzi, może nadszedł czas, aby to przejrzeć. Wyrzuć to, co zniszczone lub przestarzałe. Jeśli masz zarówno całą, jak i pół calową miarę, może już czas się pozbyć tej półcalowej miary.

Często dobrze jest mieć śrubokręt, młotek lub miarę łatwo dostępne w domu. Na przykład, w naszym domu często używamy śrubokręta, gdy dzieci muszą wymieniać baterie w swoich zabawkach. Dlatego mamy śrubokręt na kuchni do tego celu.

Zaletą trzymania śrubokręta na kuchni jest to, że jest łatwo go posprzątać. Wcześniej często leżał na wierzchu po użyciu i “czekał”, aż zostanie odłożony na swoje miejsce.

Przydziel narzędziom stałe miejsce

Podczas organizowania narzędzi ważne jest, aby każda część miała swoje stałe miejsce. Jeśli umieszczasz je na półce, oznacz poszczególne półki etykietą.

Wiele narzędzi wymaga zasilania i baterie muszą być naładowane. Ułatw sobie życie, tworząc stałe miejsca do ładowania. Unikniesz w ten sposób sytuacji, w której ładowarki i baterie są rozmieszczone po całym domu, garażu lub pomieszczeniu gospodarczym.

Podczas gdy niektórzy pracują na podstawie swojego warsztatu, inni preferują skrzynkę narzędziową, którą łatwo mogą zabrać ze sobą tam, gdzie są potrzebne narzędzia. Wybierz rozwiązanie, które najlepiej pasuje do Ciebie.

Nadaj narzędziom nazwę lub logo

Zwłaszcza dla rzemieślników i osób prywatnych duże znaczenie ma oznaczanie narzędzi imieniem lub logiem.

Z pomocą kasetek oznaczanie narzędzi jest bardzo proste. W firmie Ikast Etikett można zamówić kasetki w różnych rozmiarach i kolorach. Możesz łatwo przesłać logo lub wpisać imię lub inny tekst. Niektórzy nasi klienci zdecydowali się na wpisanie swojego numeru telefonu. Ale to już zależy od Ciebie, co chcesz napisać na kasetkach.

Na poniższym zdjęciu mistrz rzemieślnik wybrał przezroczystą kasetkę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które zapewnia dość neutralne oznaczenie.

Korzyści z oznaczania narzędzi kasetkami

  • To jest tanie rozwiązanie, a oznaczanie narzędzi kasetkami jest proste.
  • Nie oznaczasz narzędzi na stałe i nie obniżasz ich wartości w przypadku, gdy później chciałbyś je odsprzedać.
  • Wiele firm rzemieślniczych często współpracuje przy tym samym projekcie. Gdy narzędzia są oznaczone, nigdy nie ma wątpliwości, komu należy dane narzędzie.
  • Łatwo jest odróżnić swoje narzędzie od narzędzi innych osób, nie będziesz się mylić.
  • Ma to działanie zapobiegające kradzieży. Nawet jeśli naklejka może zostać usunięta, stanowi przeszkodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.