KREATYWNY, SKŁADOWANIE, SZYCIE

Inteligentne przechowywanie

Dla tych, którzy mają wiele drobiazgów w swojej torebce…

Kiedy jesteśmy w drodze, łatwo jest przewozić dużo drobiazgów w torebce lub plecaku, takich jak airpods, ładowarki, pomadki do ust, kremy do rąk, tabletki przeciwbólowe i wiele innych. Aby utrzymać porządek w torebce, warto mieć małą kosmetyczkę na wszelkie drobiazgi. Łatwo jest uszyć małą kosmetyczkę, a z kolorowymi etykietami staje się ona bardzo elegancka i personalizowana. Możesz również tworzyć własne etykiety na butelki, które możesz nakleić na butelkę z płynem do dezynfekcji rąk, dzięki czemu butelka wróci do Ciebie, jeśli komuś ją pożyczysz. 

Zdjęcie pochodzi z: https://www.instagram.com/handmadeby.dk

Dla osób, które mają dużo włóczki, dodatków, drutów do robienia na drutach, szydełek, itp. …

Z “skrzynką narzędziową” łatwo jest utrzymać porządek we wszystkich dodatkach do Twoich kreatywnych projektów. Tutaj można przechowywać etykiety, prasowane naszywki, igły, druty do robienia na drutach, szydełka itp. W Ikast Etikett możesz łatwo tworzyć swoje własne etykiety, które przyczepiasz na zewnątrz pudełek.

Oczywiście można także zastosować ten sposób przechowywania mniejszych przedmiotów, jeśli Twoim hobby jest elektronika, modele kolejowe, klocki Lego i wiele innych.

Dla tych, którzy uwielbiają pakować prezenty…

Przechowuj wszystkie rzeczy do pakowania prezentów w pojemniku pod łóżkiem. Znajdź taki, który jest wystarczająco długi, aby pomieścić rolki papieru prezentowego, aby nie były one zagniecione. Razem z papierem prezentowym możesz przechowywać taśmę klejącą, nożyczki, wstążki i naklejki do pakowania. Jeżeli cenisz indywidualne opakowania, na pewno spodoba Ci się również tworzenie własnych etykiet do pisania od kogo do kogo. Wiele osób pakuje prezenty w piękne wstążki. Zachowuj ładne wstążki i używaj ich następnym razem, gdy sama będziesz pakował prezenty. To jest dobre zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela.

Dla tych, którzy uwielbiają imprezy…

Czy zawsze kończysz z nadmiarem serwetek, balonów, słomek, trąbek, flag, świeczek urodzinowych i petard z przyjęcia urodzinowego lub sylwestrowej zabawy? Stwórz osobne pudełko dedykowane na sylwestra i osobne pudełko dedykowane na urodziny. Następnym razem, gdy będziesz planować przyjęcie urodzinowe lub sylwestra, sprawdź w pudełku przed zakupem. Teraz możesz korzystać z tego małego “magazynu”, zamiast tylko kupować więcej. Jeżeli kochasz personalizowane detale na przyjęciu, zalecamy spojrzenie na nasze etykiety tematyczne na przyjęcie. Etykiety te można nakleić na czekoladki, które można kupić w większości sklepów spożywczych.

Dla tych, którzy mają dzieci…

Pomóż swoim dzieciom utrzymać porządek zarówno w domu, jak i w przedszkolu lub szkole. Dzięki nalepkom z imieniem Twoje dziecko zawsze będzie rozpoznawać swoje własne rzeczy. Ułatwia to przywieszenie ubrań na właściwym miejscu w szatni. Jeżeli Twoje dziecko jeszcze nie umie czytać, warto dodać na etykiecie postać, którą dziecko zna. Może to być np. traktor, księżniczka, piłka nożna lub pluszak.

Jeśli wybierzesz neonowe kolory dla nalepek, łatwo je będzie zobaczyć na ubraniu. Zawsze powinieneś nakleić nalepki do prania wskazówki lub na etykietkę wewnętrzną odzieży.


Podziel się swoimi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi inteligentnego przechowywania

Jeśli masz jakieś wskazówki, których nie wymieniliśmy w naszym wpisie na blogu, podziel się nimi z nami w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.