FAQ, NAKLEJKI

Etykiety z imieniem w pralce

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów jest: Jak prać ubrania z etykietkami z imieniem? Na szczęście odpowiedź brzmi: Tak samo jak zawsze. Ubrania z etykietkami z imieniem można łatwo prać w pralce. Jednak ważne jest, aby prawidłowo przymocować etykiety z imieniem do ubrań, zanim je umyjesz.

  • Zawsze przymocuj etykietkę z imieniem do etykietki na wszywkę, na przykład “umieszczoną na karku” lub opisującą sposób prania.
  • Dokładnie przyciśnij etykietkę z imieniem.
  • Poczekać co najmniej 24 godziny przed praniem od założenia etykietki z imieniem.
  • Umyj zupełnie nowe ubrania przed założeniem etykietki z imieniem.
Etykiety z imieniem w pralce

Dlaczego nie można bezpośrednio przyklejać etykietek z imieniem do ubrań?

Czasami rozmawiamy z klientami, którzy chcą przykleić etykietki z imieniem bezpośrednio do tkaniny ubrania. Chcą, aby etykietka z imieniem była widoczna na karku lub w pasie spodni, aby nie musieć jej szukać na przykład w instrukcji prania. Powodem, dla którego nie zalecamy przyklejania etykietek z imieniem do tkaniny, jest to, że ubrania są często elastyczne. Kiedy dziecko założy sweter na głowę, tkanina ulega rozciągnięciu, a etykietka z imieniem szybko się odkleja. Po prostu dlatego, że materiał, na którym jest przymocowana, porusza się. Jeśli chcesz, aby imię było bardziej widoczne, możesz użyć naszych naszywek.

Gotowanie na naparze z etykietkami z imieniem

Jeśli masz ubrania, które często gotujesz na naparze, etykietki z imieniem szybko się zużywają. W bieliźnie i skarpetkach, które są gotowane na naparze (lub nie mają etykiety, do której można przykleić etykietkę z imieniem), zalecamy używanie naszych naszywek do prasowania. Naszywki do prasowania są niezwykle trwałe, a jeśli poprawnie je przykleisz do ubrań, prawie niemożliwe jest ich zdjęcie. Podczas umieszczania naszywek do prasowania w skarpetkach warto nałożyć naszywkę “wysoko”, tak aby oznaczenie “śledziło linie żebrowane”. W ten sposób zmniejszysz rozciąganie naszywki do prasowania, czego nieuniknione jest w skarpetkach.

etykiety prasowane w skarpetkach

Etykiety z imieniem w butach

Etykiety z imieniem od Ikast Etikett doskonale sprawdzają się w ubraniach, ponieważ są bardzo miękkie. Etykiety z imieniem nie swędzą ani nie drażnią, gdy są umieszczone w ubraniach dzieci. Wadą nieplastikowej etykiety jest to, że po pewnym czasie mogą się ścierać nadruk i tekst. Dotyczy to na przykład butów lub kozaków, które są mokre lub spocone. Jeśli etykieta z imieniem jest umieszczona wewnątrz buta, tarcie z butami i skarpetkami może szybko uszkodzić nadruk i tekst. Dlatego zalecamy stosowanie naszych etykietek na kleju z powłoką winylową jako uzupełnienie etykiet z imieniem. Powłoka winylowa zapewnia, że etykiety na kleju są niezwykle trwałe. Etykiety na kleju z powłoką winylową można myć w zmywarce, ale nie w pralce.

Imię na pudełku na lunch

Wielu naszych klientów używa także etykietek z imieniem na pudełkach na lunch i butelkach do picia. Dlatego etykietki z imieniem muszą również wytrzymać wiele cykli w zmywarce. Przetestowaliśmy nasze etykietki z imieniem na pudełkach na lunch dla dzieci i rekord wynosi 5 lat.

Mimo że etykietki z imieniem dobrze się trzymają na pudełkach na lunch i butelkach do picia, nie sposób uniknąć zblednięcia etykiety z czasem. Jeśli chcesz temu zapobiec, możesz wybrać laminowane etykiety na kleju do pudełek na lunch i butelek do picia. Są to te same etykiety na kleju, które można również stosować w butach.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, co najlepiej pasuje do Państwa potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.