KREATYWNY, SZYCIE

Inny rodzaj znakowania

Etykiety metalowe, silikonowe lub skórzane. Etykiety tkaninowe to klasyczne i piękne rozwiązanie. Zostały wykonane z 100% poliestru, są odporne na pranie i nie blakną, są trwałe. Ale jeśli szukasz innowacyjnego rozwiązania do znakowania tekstyliów, mebli, dywanów, rolet czy czegokolwiek innego, mamy wiele różnych opcji do umieszczenia na Twoich produktach jako część Twojej marki.

Etykiety silikonowe

Produkujemy etykiety silikonowe według Twojego projektu. Etykiety silikonowe można wykonać we wszystkich rozmiarach. Możemy dostarczyć Twoje etykiety silikonowe z dziurkami do przyszycia lub rowkami na krawędziach, aby ułatwić przyszycie, jeśli nie chcesz dziurek. Albo alternatywnie z klejem na odwrocie. Etykiety silikonowe mogą być wykonane z wygrawerowanym (debossed) lub wypukłym (embossed) wzorem/tekstem/drukiem. Etykiety silikonowe lub druk w jednym lub większej ilości kolorów. Etykiety silikonowe można używać na przykład do torebek lub innych miejsc, gdzie chciałbyś mieć wyraźną etykietę, która może zostać przyszyta i jednocześnie jest narażona na zużycie, jak na przykład na torbie sportowej.

Etykiety metalowe

Etykiety metalowe są używane do tkanin i twardych materiałów, takich jak plastik czy aluminium. Zawsze produkujemy etykiety metalowe zgodnie z Twoimi życzeniami. Zazwyczaj dostarczamy etykiety metalowe z mocnym klejem od strony tylnej. Ale etykiety metalowe mogą być również produkowane z dziurkami do przyszycia. Tak samo jak na etykietach silikonowych, możesz mieć wygrawerowany, wypukły lub wydrukowany wzór na etykiecie metalowej. Etykiety metalowe są oczywiste do oznaczania Twoich produktów, na których chcesz umieścić swoje własne logo.

Etykiety skórzane

Etykiety skórzane mogą być wykonane z prawdziwej skóry lub skóry z PU (poliuretanu). Skóra PU może być wykonana we wszystkich kolorach Pantone C. Jeśli chcesz mieć prawdziwą skórę na Twoich etykietach skórzanych, mamy wybór standardowych kolorów, które mogą się różnić w zależności od dostępności skóry. Zapytaj o więcej informacji. Etykiety skórzane mogą być wykonane z wygrawerowanym, wypukłym lub wydrukowanym wzorem. Własny design, własny rozmiar i własne logo. Etykiety skórzane mogą być dostarczane z dziurkami lub rowkiem wzdłuż krawędzi do przyszycia. Sam design może być kombinacją wygrawerowanego/wypukłego i wydrukowanego tekstu. Tylko wyobraźnia stawia ograniczenia. Etykiety skórzane są używane na przykład na meblach, odzieży i torebkach. Masz pytania dotyczące różnych rodzajów etykiet? Skontaktuj się z nami pod adresem english@ikastetykiety.pl lub zadzwoń pod numer telefonu +45 9715 5312.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.