AKCESORIA, KREATYWNY, SZYCIE

Zaprojektuj etykiety na metki i kreatywne projekty

Personalizowane metki z logo to bardzo popularny produkt, który można używać jako metki z imieniem, etykiety lub jako etykieta “Wyprodukowane przez” w kreatywnych projektach. Zaprojektuj paski z imieniem o różnych rozmiarach, dopasowanych do Twojego gustu.

Podczas zamawiania pasków z imieniem masz wiele opcji dostosowania taśmy tkanej do swoich potrzeb, aby uzyskać całkowicie unikalne paski z imieniem lub unikalną etykietę z imieniem.

Wybór rodzaju

Najpierw musisz wybrać rodzaj. Możesz wybrać tradycyjną wąską taśmę w rozmiarach 10 lub 14 mm. Alternatywnie, taśmę o szerokości 25 mm. Jeśli zamierzasz użyć tradycyjnej metki z imieniem, zaleca się wybór 10 lub 14 mm. Przy wyborze 10 i 14 mm można wybrać spośród różnych projektów z tekstem na 1, 2 lub 3 linie z różnymi czcionkami. Masz również możliwość dodania figurki, takiej jak piłka nożna, serce, maszyna do szycia i wiele innych pięknych wzorów na metkę.

Taśmy o szerokości 25 mm nadają się idealnie jako etykiety do przyszywania mniejszych kolekcji lub odzieży szytej lub dzierganej dla rodziny. Oczywiście szerokie taśmy mogą również być używane jako metki z imieniem. Gdy wybierasz paski z imieniem o szerokości 25 mm, masz wiele możliwości wyboru spośród różnych szablonów, dzięki którym Twoja etykieta może być albo złożona na pół, albo z zakładką na końcu. Możesz również dodać swój własny logo. Wielu klientów decyduje się na wykonanie etykiet „Wyprodukowane przez” z taśm o szerokości 25 mm, ponieważ jest to tańsze rozwiązanie.

Przy wyborze taśm o szerokości 25 mm masz również możliwość dodania różnych symboli prania.

Napisz dowolny tekst

Podczas projektowania swoich metek z imieniem musisz wpisać tekst.

Jeśli Twoje paski z imieniem mają być używane jako metki z imieniem, warto zastanowić się, jakie informacje są istotne. Może nie jest konieczne wpisanie wszystkich imion swojego dziecka. Możliwe, że wystarczy wpisać inicjały nazwiska zamiast całego nazwiska. Często bardziej istotne jest dodanie na etykiecie numeru telefonu, aby osoba znalazca mogła łatwo się skontaktować. Krótsza etykieta jest zwykle łatwiejsza do porządnie przyszywania do tkanin w porównaniu z długą etykietą.

Na taśmach o szerokości 10 i 14 mm możesz wpisać długie teksty, ale po 20 znakach cena wzrośnie. Na taśmach o szerokości 25 mm ilość znaków będzie ograniczona w zależności od projektu i czcionki.

Na etykietach do zastosowania w kreatywnych projektach możesz np. napisać „Wyprodukowane przez [Twoje imię]”, „Wyprodukowane przez babcię”, „This took forever”, „Zaprojektowane przez [imię]”, „Uszyte przez [imię]”. Możesz również użyć przezwiska, nazwy na Instagramie i wielu innych. Możliwości są nieograniczone. Jeśli potrzebujesz tylko pojedynczej metki, możesz wybrać spośród dużej liczby „made by etykiety” dostępnych od ręki i szybkiej dostawy.

Dodawanie logo

Zaprojektuj paski z imieniem z logo. Podczas dodawania logo musisz pamiętać, że na tego rodzaju etykiecie możemy utkać tylko proste logo. Jeśli Twoje logo ma wiele detali, zalecamy wybór tkanych etykiet. Po dodaniu swojego logo na stronie internetowej zobaczysz podgląd swojej etykiety.

Na przykładzie można zobaczyć, jak niektóre elementy logo są niewyraźne i będą trudne do odczytania na etykiecie.

Wybór kolorów

Podczas projektowania etykiet możesz stosować wiele różnych kombinacji kolorów. Zawsze musisz wybrać dwa kolory: jeden dla tekstu i jeden dla tła. Podczas wybierania kombinacji kolorów pamiętaj, że im większy kontrast między kolorem tła a kolorem tekstu, tym łatwiej będzie odczytać tekst. Jeśli wybierzesz dwa kolory, które są do siebie podobne, tekst może być trudny do odczytania. Jednak to może również dać piękna taśmę o innej estetyce, jeśli kolory są do siebie podobne.

Podczas wybierania białego koloru tła zauważysz, że po otrzymaniu gotowej taśmy kolor nie jest śnieżnobiały, ponieważ często można dostrzec kolor tekstu przez białe tło, ponieważ nić chowa się na odwrocie. Paleta kolorów obejmuje szeroki zakres standardowych kolorów, takich jak czerwony, żółty, niebieski, zielony, biały, czarny, piasek, złoto, srebro, kolory neonowe i pastelowe.

Przy zamawianiu etykiet o szerokości 10 lub 14 mm możesz również wybrać pakiet mieszany. Otrzymasz 5 różnych kolorów przy szerokości 10 mm i 7 różnych kombinacji kolorów przy szerokości 14 mm. Możesz wybrać spośród dwóch różnych pakietów. Wybierz „kolor tła”, aby wybrać mieszane pakiety. Te miłe pakiety mieszane są idealne, jeśli chcesz używać swoich etykiet jako metek z imieniem i chcesz mieć metki z imieniem pasujące do różnych kolorów ubrań.

Informacje o paskach z imieniem

  • Za dopłatą można również zamówić taśmę z klejem napinającym na paskach z imieniem o szerokości 10 lub 14 mm.
  • Otrzymasz rabat ilościowy im więcej pasków z imieniem zamówisz. Można zamówić od 100 szt. Nie można zamówić mniejszej ilości, ponieważ trzeba czasu na utkanie nowego wzoru na taśmie. Dlatego cena za sztukę spada, im więcej zamawiasz.
  • Ponieważ jest to produkt specjalny, a nie produkt dostępny na magazynie, należy spodziewać się czasu realizacji zamówienia wynoszącego około 5-10 dni roboczych.
  • Na paskach naszych pasków z dzianiny jest certyfikat OEKO-TEX 100. To certyfikacja zapewniająca, że paski z imieniem nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia, tak więc możesz bezpiecznie używać ich na odzieży dziecięcej.
  • Jeśli szukasz pasków z imieniem z zapięciem na rzep, zerknij na nasze nazwiska do zamocowania na rzep.
  • Musisz samodzielnie obciąć taśmy. Gdy otrzymasz paski z imieniem, będą one w formie długich taśm – niezależnie od wybranej szerokości. W taśmy wplecione są małe kreski, które wskazują miejsce cięcia, aby wszystkie paski z imieniem miały taką samą szerokość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.