EKOLOGICZNE, OPASKI IDENTYFIKACYJNE, ZRÓWNOWAŻONY

Przetworzone PET: Ekologiczne smycze i bransoletki z plastikowych butelek

Ekologiczne smycze i ekologiczne bransoletki wykonane z przetworzonych plastikowych butelek (przetworzony PET) stają się coraz bardziej popularne wśród klientów Ikast Etikett.

„Wszystkie nasze ekologiczne produkty są wysokiej jakości. Nasi klienci otrzymują doskonały produkt, bez względu na to, czy wybierają materiały z butelek do ponownego użycia, bambusa czy ekologicznej bawełny, które jednocześnie sygnalizują, że firma wybrała produkt, który oszczędza zasoby Ziemi. Dodatkowo mamy dużo plastikowych butelek, które możemy przetworzyć”, mówi Vera Bjørt z firmy Ikast Etikett.

Podobnie jak w przypadku naszych innych smyczy i bransoletek festiwalowych, klienci mogą dostosować design ekologicznych smyczy. Design jest drukowany na ekologicznych smyczach i bransoletkach. To daje klientom możliwość uzyskania szczegółowego wzoru na swojej taśmie.

Nasze przetworzone PET jest miękkie i wysokiej jakości, więc jest wygodne nosić je na szyi lub nadgarstku.

Coraz więcej klientów decyduje się również na umieszczenie „znaku przetworzonego loga” na bransoletkach i smyczkach festiwalowych, aby podkreślić przed klientami i użytkownikami, że dokonali wyboru produktu z przetworzonego PET.

Zamknięcie i bezpieczeństwo

Podobnie jak w przypadku designu, jako klient masz również możliwość wyboru różnych zamknięć. Jedną z możliwości są zamknięcia wykonane z bambusa. Zamknięcie bambusowe jest wykonane z 50% mniej plastiku niż nasze standardowe zamknięcia.

Bransoletki są oczywiście takiej samej wysokiej jakości jak nasze standardowe bransoletki, więc goście muszą je przeciąć, aby je zdjąć.

Czym jest przetworzony PET?

Sama taśma na ekologicznych smyczach i bransoletkach jest wykonana z przetworzonego PET (polietylenu). To po prostu materiał tekstylny wytwarzany z przetworzonych plastikowych butelek.

Więcej informacji na temat recyklingu PET

Inne ekologiczne rozwiązania

Szukasz innych ekologicznych rozwiązań dla swojej firmy? Sprawdź nasze smycze bambusowe, bawełniane lub korkowe. Bransoletki są również dostępne w różnych ekologicznych wersjach. Możesz zobaczyć całą gamę ekologicznych i przyjaznych dla środowiska produktów tutaj na Ikast Etikett. Jeśli masz jakieś pytania lub inne zapytania, skontaktuj się z nami drogą mailową english@ikastetykiety.pl lub telefonicznie pod numerem: +45 9715 5312.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.