ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ

Gdzie kupić metki z imieniem?

Można łatwo kupić metki z imieniem online dla siebie lub swoich dzieci, na przykład u nas na https://www.ikastetykiety.pl/naklejki-imienne. Większość sprzedawanych przez nas metek z imieniem w Ikast Etikett jest produkowana dopiero po tym, jak klient wybierze, co ma być napisane na metkach. Większość ludzi pisze imię i numer telefonu na swoich metkach z imieniem. Ale oczywiście to Ty decydujesz, co ma tam być napisane. W Ikast Etikett specjalizujemy się w produkcji metek z imieniem najwyższej jakości, gdzie klienci mają wiele możliwości dostosowania metek z imieniem samodzielnie, w różnych kolorach i z wieloma wzorami.

Metki z imieniem można kupić w wielu miejscach online. U nas w Ikast Etikett może nie są najtańsze, ale mogę zagwarantować, że nasze metki z imieniem są najwyższej jakości. Jednocześnie dbamy o to, aby metody druku, które stosujemy, nie były szkodliwe dla dzieci. Dlatego jesteśmy również dumni, że nasze metki z imieniem posiadają certyfikat zgodności z normą EN 71-3 dotyczącą zabawek. Jest to test, któremu metki z imieniem zostały poddane, aby zapewnić, że nie wydzielają szkodliwych substancji w kontakcie ze skórą lub gdy dziecko wkłada metkę z imieniem do ust.

Po złożeniu zamówienia na metki z imieniem, rozpoczynamy produkcję. Po kilku dniach pojawiają się one w skrzynce pocztowej. Jeśli nie masz czasu czekać na wydrukowane metki z imieniem, możesz zamówić puste metki z imieniem. Puste metki z imieniem nazwaliśmy Label Yourself Tags. Możesz pisać na pustych metkach z imieniem kulkowym lub flamastrem. Teraz możesz je naklejać na ubrania, o które szczególnie dbasz.

Gdzie zamówić metki z imieniem?

Odwiedź stronę https://www.ikastetykiety.pl/naklejki-imienne

Tutaj napisz tekst, który chcesz umieścić na swoich metkach z imieniem. Jeśli metki z imieniem będą używane w ubraniach dziecięcych, zalecamy napisanie imienia dziecka i ewentualnie nazwiska lub pierwszej litery nazwiska. Warto również podać numer telefonu jednego z rodziców. Dzięki numerowi telefonu innym osobom łatwiej będzie skontaktować się z Tobą za pomocą wiadomości SMS lub telefonu, jeśli znajdą twoje rzeczy.

Możesz również wybrać tło, na przykład kolor lub wzór. Jeśli chcesz uczynić metki z imieniem jeszcze bardziej personalizowanymi, możesz zmienić czcionkę i kolor tekstu. W poniższym przykładzie dodałem również księżniczkę na metkach z imieniem. Jeśli chcesz również mieć figurę na metkach z imieniem, mamy wiele różnych wzorów do wyboru. Możesz wybierać spośród traktorów, potworów, księżniczek, zwierząt, balonów, serc, piłek do piłki nożnej i wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.