ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ

Etykiety na nazwiska szkolne

Etykiety na nazwiska są niezbędne dla Twojego dziecka w szkole. Etykiety na nazwiska pomagają Twojemu dziecku rozpoznać swoje rzeczy. Jeśli coś zaginie lub zostanie zamienione, innym osobom łatwo będzie odnaleźć Twoje dziecko i oddać zgubiony przedmiot. Zalecamy również, aby zawsze podać numer telefonu na etykietach z nazwiskiem. Dzięki temu można szybko do Ciebie zadzwonić lub wysłać SMS z informacją, gdzie można odebrać zgubiony przedmiot.

Gdzie można używać etykiet z nazwiskiem?

W przedszkolu na przykład konieczne jest podanie nazwiska na wszystkich ubraniach dziecka. Ubrania często brudzą się po pobycie na placu zabaw, przejściu przez kałużę lub podczas przebijania pieluchy przez dziecko. Dla niektórych dzieci, które zaczęły chodzić do szkoły, niekluczowe jest już ubieranie wszystkich ubrań. Natomiast ważne jest oznaczenie wszystkich “luźnych” przedmiotów, których nagle muszą nauczyć się samodzielnie pilnować. Wielu dzieci musi również samodzielnie przynosić swoje rzeczy ze szkoły do świetlicy.

Chociaż może już nie być tak istotne, aby oznaczać wszystkie ubrania, to wciąż warto używać etykiet z nazwiskiem na ubraniach, które często się zdejmuje. Mogą to na przykład być swetry, czapki, kapelusze, rękawiczki, buty, kozaki, kalosze, kurtki, ubrania przeciwdeszczowe i odzież narciarska. Wszystkie te przedmioty łatwo mogą się pomieszać w szatni. Kiedy na odzieży zewnętrznej są etykiety z nazwiskiem, dziecku łatwiej znaleźć swoje własne rzeczy, ale także zapobiega to przypadkowemu braniu rzeczy, które nie są ich.

Łatwe w użyciu

Wiele rodzin preferuje etykiety z nazwiskiem od Ikast Etikett, ponieważ są one tak łatwe w użyciu. Etykiety z nazwiskiem mogą być używane nie tylko na ubraniach. Sprytne samoprzylepne etykiety z nazwiskiem bez problemu wytrzymują pranie w zmywarce. Dlatego są one również idealne do stosowania na butelkach i pojemnikach na jedzenie. W niektórych szkołach dzieci wkładają swoje lunchboxy do lodówki, gdy się spotykają rano. Podczas przerwy na lunch znacznie łatwiej zarówno dzieciom, jak i nauczycielom, podzielić lunchboxy, jeśli nazwiska są wyraźnie napisane na pojemniku na jedzenie i butelce.

Wiemy także, że wielu naszych klientów docenia możliwość stosowania etykiet z nazwiskiem na plecaku szkolnym, podręcznikach i przede wszystkim na zawartości piórnika. Wiele dzieci chce mieć jakościowe markery do rysowania. Jeśli kolory cały czas znikają, łatwo można wydać dużo pieniędzy na uzupełnienie piórnika.

Pamiętaj o nazwisku na odzieży sportowej

Kiedy dziecko zaczyna chodzić do szkoły, gimnastyka staje się jednym z przedmiotów. Torba na ubrania sportowe i jej zawartość mają potencjał do zagubienia się lub zniknięcia. Dla wielu dzieci często jest to zupełnie nowe, że muszą pilnować przewinięcia, ręczników, wymiany butów i skarpetek. Jednocześnie może być trochę przytłaczające musieć się myć i przebierać, jednocześnie rozmawiając z wszystkimi swoimi przyjaciółmi. Dlatego zawsze upewnij się, że przyczepiasz etykiety z nazwiskiem do ubrań sportowych, a także nie zapomnij umieścić nazwiska na zewnątrz torby.

Przyczepiaj etykiety z nazwiskiem do wszystkiego, co może zginąć

Używaj etykiet z nazwiskiem na wszystkich rzeczach Twojego dziecka. Jedna etykieta z nazwiskiem kosztuje poniżej 1,50 zł – to tani i prosty sposób na zabezpieczenie przed utratą przedmiotów. Nowy zimowy płaszcz lub plecak szkolny może kosztować wiele setek złotych – szkoda tracić pieniądze na nową rzecz tylko dlatego, że chciałeś zaoszczędzić na etykietach z nazwiskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.