ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Nie zapomnij oznakować rzeczy najmłodszych dzieci

Nawet jeśli twoje dziecko jest jeszcze małe, na pewno ma wiele sprzętu i ubrań do śledzenia. Nie gwarantujemy, że życie z małymi dziećmi jest łatwe, nawet jeśli ubrania są oznaczone imieniem, ale z pewnością ułatwi to utrzymanie porządku. Zwłaszcza kiedy dziecko zaczyna chodzić do przedszkola lub szkoły.

Dlaczego powinieneś oznaczać rzeczy małego dziecka imieniem?

Małe dziecko nie potrafi samo pilnować swoich rzeczy. Muszą mu pomagać rodzice, dziadkowie, nauczyciele i inni dorośli. Kiedy twoje dziecko zaczyna chodzić do przedszkola lub szkoły, wiele innych dzieci ma również kurtki, kombinezony, czapki i rękawiczki w tym samym rozmiarze – i choć nie są dokładnie takie same, na pewno jest wiele podobieństw. Kiedy w rzeczach są oznaczone imiona, dużo łatwiej dla wszystkich dorosłych odpowiedzialnych za dziecko znaleźć właściwe rzeczy. Pomaga to nauczycielom w przedszkolu i szkole w odpowiednim umieszczeniu rzeczy dziecka.

Kiedy jesteście poza domem

Kiedy zabierasz swoje dziecko na plac zabaw, do biblioteki, parku rozrywki, kawiarni lub na spacer do lasu z grupą zabawową, na pewno zabieracie ze sobą torbę przewijakową, zmianę ubranek i jedzenie. Być może nawet ulubioną pluszową zabawkę. Zdejmowanie i zakładanie ubranek, zmiana pieluszek i wyrzucanie zabawek z wózka sprawiają, że łatwo jest zgubić lub zapomnieć jedną lub więcej rzeczy. Szczególnie jeśli dziecko nagle staje się wściekłe lub znudzone. Jeśli wcześniej oznaczyłeś rzeczy dziecka, łatwo będzie je rozpoznać, jeśli będziesz musiał szybko je spakować. To także ułatwia innym oddanie rzeczy wam, jeśli coś zapomnicie.

Proste sposoby na oznaczanie rzeczy imieniem

Istnieje wiele różnych rozwiązań, gdy chcesz oznaczyć rzeczy dziecka imieniem.

Naklejki z imieniem to zdecydowanie najprostsze rozwiązanie. Możesz używać naklejek z Ikast Etikett (znane również jako naklejki na ubrania) na prawie wszystko, co należy do rodziny. Naklejki z imieniem działają jak zwykłe naklejki i są bardzo łatwe w użyciu – nie trzeba ich ani szyć, ani prasować. Wystarczy nakleić naklejki na etykiety, gdy są używane w ubraniach. Etykiety na bagaż oczywiście wytrzymują wiele pralek.

Alternatywą dla naklejek z imieniem są naklejki do prasowania. Te naklejki są BARDZO trwałe i prawie niemożliwe do usunięcia z ubrań. Jeśli często sprzedajesz używane ubrania dziecka, warto więc używać naklejek z imieniem.

Wcześniej mówiliśmy o naklejkach z imieniem do ubrań. Ale tak naprawdę te inteligentne etykiety mogą być również używane na pojemnikach na jedzenie, butelkach, smoczkach i zabawkach, ponieważ oprócz wytrzymywania prania w pralce, są również odporne na codzienne użytkowanie w zmywarce lub odparzanie, jeśli zostaną umieszczone na smoczkach lub butelkach.

W Ikast Etikett możesz wypróbować naklejki z imieniem za darmo. Musisz tylko zapłacić za przesyłkę. Jeśli potrzebujesz innych rodzajów oznaczeń, możesz również znaleźć etykiety na butelki do naklejenia na zewnętrze pojemników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.