ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Trwałe i extra widoczne metki z nazwiskami

Jeśli chcesz, aby twoje metki z nazwiskami były bardzo wyraźne na twoich ubraniach, upewnij się, że zaprojektujesz je w jaskrawych kolorach. Neonowe kolory, takie jak żółty, pomarańczowy i różowy, są dobre do użycia. Pomyśl o kolorach, które zazwyczaj są w garderobie dziecka i zaprojektuj metki z nazwiskami tak, aby wyróżniały się na ubraniach.

Metki z nazwiskami od Ikast Etikett są bardzo trwałe. Możesz je przymocować do ubrań i prać ubrania wielokrotnie w pralce. W tym filmiku możesz zobaczyć kilka przykładów metek z nazwiskami od Ikast Etikett, które są w użyciu od kilku lat.

Jednym z wad (które jednak rzadko słyszymy o nich) metkach z nazwiskami jest to, że mogą być podcierane od ubrań. Może to być problem, jeśli ktoś ukradnie ubrania lub jeśli masz dzieci, które nie mogą się powstrzymać od podcierania metek z nazwiskami i ich zdzierania. Alternatywą dla metek z nazwiskami są metki do prasowania od Ikast Etikett. Metki do prasowania są niezwykle trwałe i gdy już są prasowane na ubraniach, nie da się ich tak łatwo zdjąć. Jednak można je usunąć przez odparowanie.

W ofercie Ikast Etikett znajdziesz również trwałe metki z nazwiskami do przyszywania do ubrań. Na przykład możesz wybrać taśmy z nazwiskami w kategorii etykiet. Taśmy z nazwiskami są przyszywane do ubrań tak samo jak metki, które znasz z ubrań dostępnych w większości sklepów z ubraniami.

Metki z nazwiskami z odblaskami

Jeśli potrzebujesz metek z nazwiskami z odblaskami, łatwo jest zaprojektować swoje własne metki z odblaskami. Na https://www.ikastetykiety.pl/naklejki-odblaskowe możesz zaprojektować swoje własne odblaski. W przeciwieństwie do tradycyjnych metek z nazwiskami, nie zalecamy prania odblasków w zmywarce ani w pralce. Odblaski najlepiej przylegają do gładkiej powierzchni, a nie do materiału. Możesz naklejać metki z odblaskami na rowery, kaski rowerowe, hulajnogi, buty, rolki, skrzynki pocztowe, wózki dziecięce i inne przedmioty, które chcesz, aby były widoczne w ciemności.

Inne etykiety z imionami

Jeśli masz kreatywny pomysł, który chcesz zrealizować, łatwo i tanio zaprojektować etykiety u nas online. Wybierasz rozmiar, kształt, kolor tła itd. Możesz dodać kształty, logo, grafikę lub zdjęcia, aby twoje naklejki były dokładnie takie, jakich chcesz.

Podczas zamawiania etykiet możesz wybierać spośród różnych jakości folii:

Etykiety na butelki mają matową powierzchnię. Jednocześnie etykiety na butelki mają innego rodzaju klej niż nasze winylowe naklejki. Etykiety na butelki są łatwiejsze do zdarcia i nie pozostawiają śladów po kleju.

Standardowy winyl: Nasze standardowe winylowe naklejki są bardzo trwałe i odporne na promieniowanie UV i wodę. Możesz je więc używać jako oznaczenia na skrzynce pocztowej i wiele więcej, bez obaw, że będą się zużywać i wyglądać nieestetycznie z czasem. Nasze winylowe naklejki na imprezy są jednymi z wielu w tej jakości.

Złoto i srebro: Jeśli chcesz, aby było ekstra elegancko, możesz wybrać folię w kolorze złotym lub srebrnym.

Przezroczyste: Przezroczyste naklejki są BARDZO piękne i dobrze się sprawdzają tam, gdzie mogą nieco się mieszać, aby nie było tak wyraźne, że naklejka została nałożona.

Możesz zaprojektować swoje własne naklejki do pakowania lub naklejki “do i od”. Naklej je na prezenty i wpisz imię za pomocą pisaka: Praktyczne, jeśli chcesz uzyskać rabat ilościowy, zamawiając wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.