ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Etykiety dla najmniejszych przedmiotów

Z pewnością znasz etykiety z imieniem, ale czy znasz młodszą siostrę etykiety z imieniem, czyli “Minilapper“? Minilapper wykonane są z tego samego materiału, co etykiety z imieniem, w rozmiarze 16x6mm. To więc etykiety trochę mniejsze niż etykiety z imieniem. Posiadają wszystkie te same właściwości, ale z mniejszą powierzchnią do zapisywania. Nasza rekomendacja to zatem ograniczenie się do imienia na minietykiecie, a ewentualnie do pierwszej litery nazwiska.

Poniżej przedstawiamy różne zastosowania etykiet Minilapper

Etykiety Minilapper od Ikast Etikett są bardzo wszechstronne. Podobnie jak większa siostra – etykieta z imieniem, można je również stosować na odzieży. Jednak nadal powinieneś pamiętać, aby przykleić Minilapper do zaleceń dotyczących prania lub etykiet w ubraniach, aby w pełni wykorzystać możliwości naklejki. Oczywiście małe etykiety Minilapper można również prać w pralce. W zamian można również użyć standardowych etykiet do prasowania o wymiarach 30x10mm.

Etykiety Minilapper doskonale sprawdzają się na najmniejszych przedmiotach rodzinnych:

Kredki, pisaki, ołówki, długopisy, linijki i nożyczki. Faktycznie, Minilapper świetnie nadają się do wszystkich rzeczy, które Ty lub Twoje dziecko ma w piórniku.

Zabawki: Czy Twoje dziecko często zabiera swoje zabawki na wizytę do przyjaciół i rodziny? Wtedy warto umieścić etykiety Minilapper na zabawkach. Umieść małe naklejki na spodzie zabawki. W ten sposób wiesz, gdzie szukać imienia, ale jest to jednocześnie dyskretne i proste. W przypadku pluszaków i pluszowych zabawek naklejki można umieścić na często przywiązanym do nich etykiecie lub najlepiej na etykiecie.

Klucze: Umieszczanie nazwiska na kluczach ma swoje zalety i wady. Ale imię na kluczu rowerowym może ułatwić codzienne życie, gdy nie masz pewności, do kogo dany klucz należy. Minilapper można również przykleić do kluczy samochodowych, jeśli masz wiele kluczy, które wyglądają podobnie.

Szpilki do włosów: Rano wysyłasz dziecko do przedszkola z wpiętym wsuwką. Ale po południu odbierasz dziecko z rozczochranymi włosami i musisz szukać wsuwki w kupie zgubionych rzeczy. To może być kosztowna sprawa. Naklejka Minilapper ułatwia rozpoznanie wsuwki dziecka. I zamiast szukać wsuwki w pudełku z zgubionymi rzeczami, teraz personel przedszkola może łatwo połączyć wsuwki z przedmiotami dziecka.

Szczoteczki do zębów: Jeśli nie zawsze można odróżnić szczoteczki do zębów w rodzinie, Minilapper to oczywisty wybór. Etykieta świetnie znosi wielokrotne płukanie i mycie w ciągu dnia.

Okulary i okulary przeciwsłoneczne: Jeśli Ty lub Twoje dziecko słabo widzicie, to utrata okularów jest jednym z najgorszych rzeczy, jaka może się przydarzyć. Mała etykieta Minilapper wewnątrz okularów zawsze zawiera imię. Ułatwia to innym osobom znalezienie właściciela.

Smoczki: Smoczek to jedna z tych rzeczy, których nie chciałbyś, żeby dziecko dzieliło z innymi. Dlatego warto umieścić małą Minilapper na zewnętrznej stronie smoczka, aby nie zgubił się ani nie został zamieniony w przedszkolu. Etykiety Minilapper od Ikast Etikett są zgodne ze standardem zabawkowym EN 71-3, więc możesz być całkowicie pewny, że etykiety nie uwalniają szkodliwych substancji, jeśli Twoje dziecko pociągnie etykietę do buzi.

Inne małe etykiety w różnych jakościach

Chcesz mieć etykietę o tej samej wielkości co Minilapper, ale w innej jakości? Możesz zaprojektować etykiety o dowolnym rozmiarze w Ikast Etikett, na przykład etykiety na butelki lub etykiety na opakowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.