ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Inspiracja do remontu sypialni

Korzystamy ze sypialni każdej nocy. Chociaż sypialnia jest głównie pokojem, w którym spędzamy niewiele czasu na czuwaniu, ważne jest, aby była ona przyjemnym miejscem do snu.

Rozpocznij od uporządkowania sypialni

To proste. Zacznij od posprzątania sypialni. Kiedy sprzątasz, masz również okazję przyjrzeć się temu, co masz w swojej sypialni i co potrzebuje swojego miejsca. Jeśli lubisz czytać książki w łóżku, możesz mieć małą półkę na książki lub stolik nocny z miejscem na książki, zamiast stosu na podłodze.

https://www.pinterest.dk/pin/65513369571943443/

Może masz ładowarki do telefonów komórkowych, słuchawki itp., które sprawiają, że wyglądasz nieporządnie. Bardzo prostym i tanim sposobem na uporządkowanie kabli jest przyklejenie ich do łóżka lub stolika nocnego za pomocą strzemion. Oczywiście wymaga to stałej ładowarki w sypialni. Uporządkowanie może również dać możliwość zmiany organizacji niektórych rzeczy w sypialni. Stworzyłem pudełko na chusteczki higieniczne, pastylki do gardła i zestaw słuchawkowy. To nie jest wielka filozofia, ale zbiera różne małe rzeczy, aby nie leżały na stoliku nocnym i nie robiły bałaganu. Jeśli jesteś osobą, która zdejmuje biżuterię przed snem, możesz znaleźć ładną misę lub szklany pojemnik, do którego będziesz mógł ją włożyć. Możesz nałożyć etykietę na butelkę z uroczym tekstem lub pięknym wzorem, aby przypomnieć sobie o odłożeniu biżuterii tutaj, aby nie zaginęła.

Wykorzystaj to, co masz już we wnętrzu

Spójrz na swoje mieszkanie. Czy masz stare poduszki z kanapy, które możesz przetrzeć i użyć jako dekoracyjne poduszki na łóżku? Może masz jakieś plakaty lub piękne kartki, które możesz powiesić na ścianie. Wymień swoje obecne plakaty na nowe.

Kolor na ścianie(ach)?

Kolory na jednej lub kilku ścianach w sypialni to kwestia temperamentu. Ale mogą one nadać sypialni zupełnie nową atmosferę i wyraz. Również tapeta o różnych stylach jest ładna. Piękna tapeta na jednej ścianie może nadać twojej sypialni trochę wibru hotelowego.

Szafa w sypialni

Wiele osób przechowuje ubrania w szafie lub na wieszakach w sypialni. Upewnij się, że Twoja szafa jest dobrze urządzona, aby zawsze było łatwo poukładać ubrania. Jeśli masz brudną bieliznę w sypialni, możesz mieć jedną lub kilka koszy na brudną bieliznę, do których możesz to wrzucić. Jeśli sortujesz ubrania na brudne, gdy je składasz do prania, łatwiej będzie je umyć. Wtedy wystarczy spojrzeć na etykiety za pierwszym razem, gdy składasz je do prania.

https://www.pinterest.dk/pin/753438212674548778/

Trochę nowych i stylowych dodatków

Odśwież sypialnię nowym kocem i nowymi poduszkami. Trochę nowych dodatków na ścianie może również pomóc w stworzeniu atmosfery. Pomyśl o tym, co sam uważasz za przytulne i ładne, kiedy idziesz spać. To właśnie powinno kształtować wygląd Twojej sypialni, a nie gazeta wnętrzarska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.