ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ

Etykiety na początek szkoły

Początek szkoły oznacza czas, aby umieścić etykiety z imieniem na ubraniach i rzeczach. W ten sposób jesteście gotowi na nowy rok szkolny z dobrą kontrolą. Zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, jest to miłe uczucie, aby zaczynać po wakacjach.

Jeśli nie masz etykiet z imieniem na stanie, warto zamówić je najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem szkoły. W ten sposób będziesz miała czas na otrzymanie etykiet pocztą, a także na umieszczenie etykiet z imieniem na ubraniach, które jeszcze ich nie mają. Ja zazwyczaj sprawdzam ubrania dzieci od czasu do czasu, kiedy je składam do szuflady po praniu. Pamiętaj również, aby umieścić imię na obuwiu dziecka.

Kiedy dziecko zaczyna szkołę, często jest wiele rzeczy, które musi zabrać: plecak, piórnik z zawartością, bidon, lunchbox, torba na strój gimnastyczny i buty na zmianę, że wymienię tylko kilka przykładów. Warto umieścić imię na wszystkim, co dziecko zabiera do szkoły. Nawet jeśli dziecko często rozpoznaje swoje własne rzeczy, niekoniecznie zauważa, jeśli nagle brakuje bluzy lub czapki. Zabawa trwa szybko podczas przerw, a kiedy dzwoni dzwonek, trzeba pospieszyć się na miejsce w klasie. Wtedy można zapomnieć o kurtce, którą zdejmowało się podczas gorącej gry w piłkę. Z imieniem (a najlepiej z klasą, na przykład 1A) na ubraniach, nauczyciele, pracownicy świetlicy szkolnej i inni uczniowie łatwo mogą oddać zgubione ubrania właściwemu właścicielowi.

Tak projektuje się etykiety z imieniem

Gdy zamawiasz etykiety z imieniem dla dziecka szkolnego, warto zaangażować dziecko w wygląd etykiet z imieniem. Kiedy dziecko ma wpływ na to, jak etykiety mają wyglądać, a następnie pomaga w ich przyklejaniu do ubrań, rozwija zrozumienie, jak działają etykiety z imieniem i gdzie należy szukać imion w ubraniach. Jednocześnie unikasz zamawiania etykiet z imieniem, które dziecko nie lubi.

Widoczne etykiety z imieniem

Wielu rodziców (zwłaszcza matek) uwielbia pastelowe kolory i doskonale to rozumiemy. To przyjemne kolory. Ale gdy ubrania mają takie same odcienie, nie zawsze łatwo zauważyć etykietę z imieniem. Dlatego warto zaprojektować etykiety z imieniem w mocnych, wyraźnych kolorach. To znacznie ułatwia zauważenie etykiet z imieniem w ubraniach. Na przykład ostatnio zamówiłam neonowe żółte etykiety z imieniem dla mojego najmłodszego syna – są bardzo łatwe do zauważenia na ubraniach.

Alternatywy dla etykiet z imieniem

Zamiast etykiet z imieniem, można oznaczać ubrania naklejkami do prasowania. Zaletą naklejek do prasowania jest to, że nie trzeba ich przymocowywać do wieszaków z nazwiskiem w ubraniach. Można je prasować na dowolnym miejscu na odzieży.

Usuń etykiety z książek

Etykiety z imieniem świetnie nadają się do książek, ale można także rozważyć użycie naklejek, które mają wytrzymałą laminację winylową, aby druk nie ulegał zużyciu przy wielokrotnym wyciąganiu książek z plecaka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.