ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Etykiety na zabawki

Wielu dzieci lubi zabierać zabawki ze sobą, gdy wychodzą na spacer. Daje to im dobrą możliwość zabawy – zarówno samodzielnej, jak i razem z innymi dziećmi, których spotykają w drodze. Jednak łatwo jest zapomnieć lub przeoczyć zabawkę, gdy wracacie do domu. Dzięki etykietom z imieniem pomagasz swojemu dziecku zawsze rozpoznać swoje zabawki.

Dzień „Weź ze sobą” – co wziąć?

W wielu przedszkolach i szkołach dzieci mają pozwolenie na zabranie tylko kilku zabawek, a w niektórych miejscach tylko w wybrane dni. W innych miejscach dzieci mają pozwolenie na zabieranie swoich własnych zabawek każdego dnia. Bez względu na to, jakie są zasady w przedszkolu lub szkole twojego dziecka, zawsze warto oznaczyć zabawki imieniem dziecka, gdy je zabieracie.

Wiele dzieci chce pokazać swoje nowe zabawki swoim przyjaciołom. Ale zanim spakujesz nową zabawkę, warto rozważyć następujące kwestie:

 • Jeśli wiele dzieci chce się bawić nową zabawką, może to być trudne dla twojego dziecka.
 • Istnieje większe ryzyko uszkodzenia zabawki przez inne dzieci, które nie mają takiego samego powodu, aby dbać o zabezpieczenie zabawki jak twoje dziecko.
 • Nowe zabawki mogą wywoływać zazdrość u innych dzieci. To nie oznacza, że twoje dziecko nie powinno zabierać zabawek, ale być może warto porozmawiać o emocjach (i działaniach), jakie może to wywoływać u innych dzieci.

Jak umieścić etykiety z imieniem na zabawkach

Upewnij się, że znajdujesz gładką i równą powierzchnię na zabawce. Dobrym pomysłem jest przetrzeć zabawkę wilgotną szmatką przed umieszczeniem na niej etykiety z imieniem. Zdejmij etykietę z arkusza. Teraz możesz przykleić etykietę z imieniem na zabawce.

Korzyści z używania etykiet z imieniem na zabawkach:

 • Dla nauczycieli i innych dorosłych jest łatwiejsze pomóc dziecku w umieszczeniu zabawki w odpowiedniej torbie.
 • Rodzeństwo mające takie same zabawki może łatwo zidentyfikować, które są ich.
 • Łatwo jest usunąć etykietę z imieniem, gdy zabawka ma być przekazana dalej.
 • Unikasz zamiany zabawek.
 • Łatwo zobaczyć, że zabawka jest dostępna, jeśli zostanie zapomniana u przyjaciela.
 • Jeśli zgubisz zabawki w bibliotece, restauracji lub w miejscu zabaw, innym osobom łatwo będzie się z tobą skontaktować.
 • Nie ma wątpliwości, do kogo należy zabawka.
 • Trwałe etykiety z imieniem.

Klasyczne etykiety z imieniem od Ikast Etikett to miękkie naklejki samoprzylepne. Etykiety nie są laminowane, ponieważ mają służyć do oznaczania ubrań. Etykiety z imieniem są bardzo dobrym wszechstronnym rozwiązaniem, ale czasami możesz potrzebować czegoś bardziej trwałego. Może być to na przykład dla rolkarzy, skateboardzistów, rowerzystów i sprzętu na świeżym powietrzu, który zarówno użytkowanie, jak i warunki pogodowe mogą zniszczyć tradycyjne etykiety z imieniem. W takim przypadku możemy polecić nasze naklejki.

Oznacz pluszaka i śliniaka imieniem

Myśl o utracie pluszaka lub śliniaczka jest dla niektórych rodziców wielkim strachem, który można porównać do strachu nastolatka przed rozładowaniem się smartfona. Nawet identyczne zapasowe pluszaki są odrzucane przez dziecko, które może wyczuć, że to nie ten właściwy. I oczywiście musi towarzyszyć śliniak wszędzie tam, gdzie jest dziecko. To zwiększa ryzyko jego zagubienia. Ale dzięki imieniu i numerowi telefonu, istnieje również duża szansa, że stracony przyjaciel znajdzie drogę do domu. Jeśli nie ma metki, na którą można by umieścić etykietę z imieniem, można użyć etykiety do prasowania do oznaczenia niezastąpionego pluszaka lub śliniaczka.

navnelapper på kosekluten

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.