EKOLOGICZNE

Etykiety na konfirmację

Konfirmacja dla wielu młodych osób jest pierwszą dużą imprezą w ich życiu, dniem, w którym młoda osoba jest w centrum uwagi. Dlatego uroczystość konfirmacyjna jest czymś wyjątkowym. Dużo uwagi poświęca się szczegółom, a konfirmant często ma wiele życzeń, aby uczynić przyjęcie osobistym i niezapomnianym. Wykorzystanie etykiet z imieniem ułatwia personalizację piosenek, torebek z cukierkami, dekoracji itp.

Na powyższym zdjęciu matka Nanny zamówiła okrągłe naklejki. Na zdjęciu naklejki zostały użyte na zwiniętych piosenkach. Umieszczenie piosenek w atrakcyjny sposób dodaje im dodatkowej uroczystości. Piękne naklejki można również używać na kartach stołowych, torebkach z cukierkami, kartach i kopertach. Wybierając motyw czarno-biały i dodając kolorowe elementy, takie jak kwiaty, uzyskamy bardzo dobry efekt wizualny. Dzięki inteligentnemu narzędziu do projektowania w firmie Ikast Etikett projektowanie naklejek staje się łatwe, umożliwiając stworzenie pięknych i personalizowanych wzorów. Możesz na przykład również tworzyć naklejki na folii złotej lub folii srebrnej, co tworzy bardzo ładny efekt.

Etykiety z imieniem na konfirmację

Na przyjęciu konfirmacyjnym muszą oczywiście być również karty stołowe z imionami gości. Jeśli chcesz coś zrobić trochę inaczej i bardziej personalnie, możesz użyć etykiet z imieniem do przymocowania małego prezentu, który gość może zabrać ze sobą do domu. Może to być na przykład mała metalowa puszka z cukierkami, z której goście mogą cieszyć się jeszcze długo po zakończeniu przyjęcia. Stwórz projekt pasujący do tematu imprezy i dodaj imiona gości. Teraz można nakleić etykiety z imieniem na butelki napojów, torebki z cukierkami, paczki upominkowe, szklanki i wiele innych rzeczy.

Na poniższym zdjęciu etykieta z imieniem została użyta jako karta stołowa, przyczepiona do szklanki. Etykieta z imieniem łatwo można usunąć po zakończeniu imprezy, nie pozostawiając śladów na szklankach. Zaletą umieszczenia etykiety z imieniem na szklance gościa jest to, że nie będzie pomyłek związanych ze szklankami podczas imprezy. W ten sposób zmniejsza się ilość zmywania. Jest to również praktyczne, jeśli nie masz zbyt wielu szklanek, dzięki czemu goście zawsze będą wiedzieć, która szklanka jest ich. Możecie również użyć różnych symboli, aby zilustrować, czy gość powinien pić napoje bezalkoholowe czy nie.

Etykiety z imieniem doskonale znoszą pranie w zmywarce, ale zalecamy, aby je usunąć ze szklanek zaraz po zakończeniu imprezy. Zazwyczaj etykiety z imieniem nie pozostawiają śladów ani kleju po krótkotrwałym użyciu, ale lepiej dmuchać na zimne.

Wykorzystaj etykiety z imieniem w odzieży na “niebieski poniedziałek”

W związku z “niebieskim poniedziałkiem” wielu konfirmantów otrzymuje nowe ubrania, kurtki, buty i torby. Wielu rodziców włożyło mnóstwo wysiłku, aby ubrać konfirmanta w piękne i stylowe ciuchy. Dlatego byłoby bardzo irytujące, gdyby stracił nowy bluzę z kapturem lub pasek torby. Etykieta z imieniem i numerem telefonu na nowej odzieży ułatwia skontaktowanie się z tobą, jeśli doszło do nieprzyjemnego wypadku, a dziecko zgubiło jedną ze swoich rzeczy.

Podziel się swoimi najlepszymi kreatywnymi pomysłami na konfirmację z nami

Jesteśmy pewni, że nasi kreatywni klienci mają o wiele więcej pomysłów na wykorzystanie naklejek i etykiet z imieniem dla konfirmanta niż my sami. Więc jeśli masz jakieś dobre pomysły i zdjęcia, śmiało przesyłaj je do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.