ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Wybierz etykietkę, która najlepiej pasuje do Twojego zastosowania

Etykietki z imieniem mają wiele zastosowań. Dlatego przed zamówieniem warto zastanowić się, do czego chcesz użyć etykietek z imieniem. Poniżej przedstawiamy różne przypadki użycia, dzięki czemu możesz znaleźć odpowiednie etykiety z imieniem.

Etykiety z imieniem do ubrań

Często potrzebujesz etykietek z imieniem na ubrania, gdy masz dzieci w przedszkolu. Wszystkie ubrania powinny być oznaczone imieniem. Jeśli oznaczanie ubrań staje się zbyt skomplikowane, na przykład gdy trzeba prasować lub wszywać etykiety z imieniem, to może to zajmować dużo czasu. Dzięki samoprzylepnym etykietkom z imieniem oznaczanie ubrań jeszcze nigdy nie było tak proste. Po prostu przyklejasz etykietki z imieniem do etykiety wewnątrz ubrania. Wcześniej zazwyczaj pisano imię na ubraniach pisakiem, ale jest to trudne do zrobienia estetycznie i usunięcia później. Etykietka z imieniem jest łatwa do usunięcia, gdy przestajesz używać ubrań. W Ikast Etikett możesz zaprojektować swoje etykiety z imieniem online. Możesz wybrać tło, figury i napisać imię. Zalecamy również, abyś wpisał numer telefonu na etykiecie z imieniem, dzięki czemu łatwo można zadzwonić lub wysłać sms, jeśli ktoś znajdzie ubrania.

Etykiety z imieniem do dzianin i ubrań robionych domowym sposobem

W przemysłowo produkowanych ubraniach zazwyczaj istnieje jedna lub więcej wszywanych metek lub instrukcji prania, które można użyć do przyklejania etykietek z imieniem. W dzianinach i ubraniach robionych domowym sposobem nie ma takiej możliwości. Zamiast tego możesz zaplanować umieszczenie taśmy z imieniem lub etykiety termicznej z imieniem w ubraniu już podczas jego tworzenia.

Etykiety z imieniem do pojemników na jedzenie i butelek

Etykiety z imieniem na pojemniki na jedzenie i butelki są niezbędne, gdy masz małe dzieci, tak samo jak na ubraniach. Wiele dzieci ma takie same pojemniki na jedzenie i butelki, więc dla dziecka jest smutno, jeśli nie może znaleźć swojego własnego pojemnika na jedzenie lub butelki w przedszkolu lub szkole.

Czy etykiety z imieniem mają być okrągłe czy bardzo małe? Możesz to wybrać samodzielnie projektując swoje etykiety z imieniem online w Ikast Etikett.

Etykiety z imieniem do książek i organizacji

Jeśli potrzebujesz etykietek z imieniem do umieszczenia na zewnętrznej stronie książek lub na pojemnikach na przechowywanie lub kieszeniach plastikowych, możesz zaprojektować własne etykiety w Ikast Etikett. Możliwe jest zaprojektowanie etykiet w różnych rozmiarach i kształtach, które sam definiujesz online.

Jeśli potrzebujesz etykietek z imieniem do umieszczenia na zewnętrznej części słoików na przyprawy lub innych pojemników na jedzenie, możesz użyć etykietek na butelki. Etykiety na butelki mają matową powierzchnię, a klej w tego rodzaju etykiecie nie jest tak mocny, dzięki czemu łatwo jest usunąć etykiety po użyciu.

Przy wyborze rodzaju etykietek z imieniem, które pasują do Twoich potrzeb, warto również rozważyć materiał i trwałość. Czy potrzebujesz etykietek z imieniem, które będą trzymać się długo, czy może zamierzasz używać etykietek z imieniem tylko przez krótki okres? W przypadku krótszego okresu możesz być elastyczny co do materiału i trwałości.

Etykiety do opakowań

Znasz pewnie etykiety “do i od”, etykiety do opakowań lub etykiety z logo i nazwą firmy. Te rodzaje etykiet możesz również zaprojektować online w Ikast Etikett.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.