ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ

Wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i wodoodporne etykiety z imieniem

W naszym domu regularnie zabieramy ze sobą kombinezony i ubrania do przedszkola. Czasami są one tak brudne, że czasem wydaje mi się, że moje dziecko kąpało się w basenie pełnym błota. Inne razy ubrania są pełne plam z posiłków, takich jak zupa pomidorowa lub sos curry. Muszę je mocno wyprać, używając detergentu, środka do usuwania plam i programu prania w temperaturze 60 stopni, aby usunąć plamy. Na szczęście etykiety z imieniem od Ikast Etikett także wytrzymują pranie w wysokich temperaturach – często też wkładam ubrania z etykietami do suszarki i nic im się nie dzieje.

W Ikast Etikett zalecamy unikanie przyklejania etykiet z imieniem bezpośrednio do materiału. Gdy etykieta jest przyklejona do materiału, może odpaść, ponieważ materiał jest elastycznym materiałem, który łatwo się rozciąga. Dlatego gdy włókna w ubraniu się rozciągają, etykietom trudniej jest trzymać się na miejscu i mogą łatwo odpadać. Zamiast tego zalecamy przyszywanie etykiet z imieniem do zalecenia prania, metki lub innej metki przywiązywanej do ubrania.

Etykiety z imieniem, które można przeszyć do ubrań

Jeśli masz ubrania bez metki lub zaleceń prania, możesz zdecydować się na stosowanie etykiet tkaninowych. Etykiety tkaninowe są bardzo trwałe i wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a raz przyklejone do ubrań trudno je znowu usunąć. Kiedy zamawiasz etykiety tkaninowe od Ikast Etikett, zawsze otrzymasz instrukcję obsługi. Otrzymasz także kilka kawałków papieru do pieczenia, które należy umieścić między etykietą a żelazkiem.

Etykiety tkaninowe nadają się szczególnie dobrze do skarpetek i bielizny. Przypnij etykiety tkaninowe tak, aby szły wzdłuż ewentualnej żebrowanej struktury i jak najmniej przecinały ją. Na poniższym zdjęciu możesz zobaczyć, jak etykiety tkaninowe mogą być przymocowane do różnego rodzaju skarpetek.

Etykieta z imieniem wytrzymuje również zmywarkę

Używamy również etykiet z imieniem na pojemnikach na jedzenie i butelkach. Na szczęście etykiety z imieniem wytrzymują również codzienne mycie w zmywarce przez wiele lat.

W poniższym filmie możesz zobaczyć, jak etykiety z imieniem prezentują się po wieloletnim codziennym użytkowaniu. Oczywiście są one trochę zużyte na krawędziach, ale biorąc pod uwagę, jak często były prane, używane i dotykane, uważam, że wypadły one całkiem nieźle. Jeśli chcesz mieć jeszcze bardziej trwałą etykietę, możesz wybrać nasze naklejki, które są laminowane folią winylową. Naklejki dobrze znoszą mycie w zmywarce, ale nie można ich prać w pralce i są zbyt sztywne, aby nadawały się do ubrań.

Etykieta z imieniem i krem do opalania

Jedynym problemem, jaki miałem z etykietą z imieniem, był kontakt z kremem do opalania. Często smaruję dzieci odrobiną kremu do opalania na karku, gdy wychodzą latem, a krem do opalania w połączeniu z etykietą z imieniem na ubraniach powoduje ścieranie oznaczenia. Na szczęście wiem, że etykiety z Imieniem od Ikast Etikett są drukowane ekologicznymi tuszami rozpuszczalnymi w ekosolu, więc nie jest szkodliwe dla moich dzieci, gdy tusz się odciska. Sposobem na uniknięcie ścierania oznaczenia jest przyklejanie etykiet z imieniem w zaleceniach dotyczących prania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.