Bez kategorii

Domowy prezent na Dzień Ojca

W Norwegii Dzień Ojca obchodzony jest w drugą niedzielę listopada. W tym dniu możesz zaskoczyć swojego taty prezentem, miłym doświadczeniem i wysłać mu i innym ojcom miłe pozdrowienia. Może to być na przykład dziadek, ojciec Twojego dziecka lub ojczym.

W tym wpisie na blogu zbierzemy kilka pomysłów na domowy prezent na Dzień Ojca.

Wspólna przygoda w dniu

Umów się z tatą na wspólną przygodę w tym dniu. Zaplanujcie wycieczkę, której oboje będziecie się cieszyć. Możecie odwiedzić miejsca, które mają dla was szczególne znaczenie – albo wybrać się na spacer w rejon, którego żaden z was nie zna. Zabierzcie ze sobą kawę lub karty z pytaniami, dzięki którym możesz zapytać tatę o sprawy z jego życia.

Etykiety na piwo według własnego pomysłu

Łatwo jest stworzyć swoje własne etykiety na butelki na piwo lub wino w Ikast Etikett. Jeżeli własnoręcznie uwarzyłeś piwo dla swojego taty, możesz nakleić etykiety na butelki. Możesz również po prostu kupić ulubione piwo taty i stworzyć małą kolekcję dla niego. Usuń istniejące etykiety z butelek, mocząc je w wodzie przez kilka godzin. Teraz możesz nakleić unikalne etykiety na piwo, które sam zaprojektowałeś, na butelki za pomocą strony internetowej Ikast Etiket.

Wypiek domowy lub smaczny posiłek

Jest powiedzenie mówiące, że przez żołądek mężczyzny można zdobyć jego serce. Jeśli to dotyczy również twojego taty, możesz go zaskoczyć smacznym domowym posiłkiem.

Kiedy gotujesz, możesz zainspirować się tymi pomysłami:

  • Przygotuj jego ulubione danie – to oczywiste rozwiązanie, które z pewnością przypadnie mu do gustu.
  • Ugotuj danie, którego jeszcze nie próbował. To dobre rozwiązanie, jeśli lubi próbować nowych rzeczy.
  • Przygotuj danie, które przypomina mu szczególne wydarzenie.
  • Użyj specjalnych składników, takich jak domowe ziemniaki.

Jeśli chcesz, aby było to mniej ambitne niż pełny posiłek lub jeśli potrzebujesz pomocy w kuchni od dziecka, możesz upiec ciasto lub ciasteczka.

Wsadź upieczone ciasteczka do dużego słoja, które ozdobiłeś poprzez namalowanie na słoiku lub zrobienie własnej etykiety samoprzylepnej.

Ulubione słodycze taty

Jeśli twój tata ma słodkie zęby, możesz podarować mu trochę jego ulubionych słodyczy i zrobić osobiste opakowanie z etykietami na przyjęcia.

Osobista koszulka dla najlepszego taty na świecie

Możesz również zrobić osobistą koszulkę dla swojego taty (lub taty twojego dziecka). Stwórz naszywkę z obrazkiem, który coś mówi o waszym stosunku. W Ikast Etikett możesz łatwo przesłać własne fotografie lub obrazy. Na poniższym obrazku możesz zobaczyć przykład naszywki z obrazkiem. Przekroiłem zdjęcie w kształcie serca przed przesłaniem go. Następnie zdecydowaliśmy się skonturować obrazek tak, aby końcowa naszywka miała również kształt serca.

Spersonalizowane opakowanie prezentu dla taty

Łatwo jest stworzyć swoje własne etykiety na nazwiska i naszywki na opakowania prezentowe, które możesz przykleić na zewnątrz paczki na Dzień Ojca, na przykład ze swoim zdjęciem i zdjęciem ciebie z tatą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.