ETYKIETKI ODZIEŻOWE, FAQ, NAKLEJKI

Merking av klær i barnehagen

Oznaczanie ubrań w przedszkolu

To wielki dzień, kiedy twoje dziecko zaczyna chodzić do przedszkola. Dla niektórych rodziców trudno jest się z tym pogodzić, podczas gdy inni są zadowoleni z powrotu do samodzielności. Obie reakcje są zupełnie normalne. Bez względu na to, jak się czujesz, zaczynając przygodę z przedszkolem dziecka, wiąże się z wieloma praktycznymi obowiązkami, takimi jak zakup ubrań i wyposażenie.

Nie ma jednak wątpliwości, że musisz zadbać o oznakowanie rzeczy dziecka. Z naklejkami z imieniem dostępnymi w łatwy sposób oznaczysz ubrania, kapcie, smoczki, butelki, kombinezony, pluszowe misie, czapki, rękawiczki, koce, buty, kozaki itp. Naklejki z imieniem od Ikast Etikett to małe naklejki można przykleić do etykietki z imieniem na odzieży. Naklejki z imieniem są wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, który nie podrażnia skóry dziecka, jeśli naklejka jest przyklejona bezpośrednio do skóry.

Uważamy, że rozmiar naklejek z imieniem jest idealny. Nadają się one na wiele różnych rzeczy. Możesz je używać na ubraniach, pojemnikach na jedzenie, butelkach na wodę. Naklejka z imieniem ma wymiary 30 x 13 mm. Oferujemy również mininaklejki o tej samej jakości co naklejki z imieniem. Mininaklejki mają wymiary 16x6mm.

Jeśli chcesz oznaczyć opakowania na jedzenie i butelki, możesz uzupełnić naklejki z imieniem małymi naklejkami przylepnymi od Ikast Etikett. Naklejki przylepne są laminowane i dlatego są bardziej trwałe. Jeśli używasz naklejek przylepnych na pojemnikach na jedzenie i butelkach na wodę, unikniesz tego, że naklejki z imieniem blakną w czasie. Zarówno naklejki przylepne, jak i naklejki z imieniem są wytrzymałe na wiele prania w zmywarce.

Dlaczego warto oznaczać ubrania dziecka imieniem?

W przedszkolu jest wielu dzieci. Wiele z nich ma taki sam rozmiar ubrań, a rodzice często kupują ubrania w tych samych miejscach. Nie jest nieprawdopodobne, że twoje dziecko regularnie nosi ubrania, które są takie same lub podobne do ubrań innych dzieci. Kiedy dzieci są małe, to dorośli w przedszkolu muszą pilnować kombinezonów, rękawiczek, czapek, czapek z daszkiem, koszulek i zmiany odzieży – i obiecujemy, że będą zadowoleni, kiedy nazwisko będzie w ubraniach dzieci. 

Najlepiej jest umieścić swoje nazwisko w ubraniach na długo przed rozpoczęciem przedszkola, aby nie musieć martwić się tym w ostatniej chwili przed rozpoczęciem.

Dlaczego powinienem przykleić naklejki z imieniem do metek?

Zawsze zalecamy umieszczenie naklejek z imieniem na metce, etykiecie lub symbolu prania w ubraniach. Wiemy, że kiedy naklejki z imieniem są umocowane na metce, rzadko się odklejają. Jeśli przykleisz naklejkę z imieniem bezpośrednio do materiału, może ona łatwo odpaść podczas używania i prania ubrań. Ubrania ulegają odkształceniu i dostosowują się do ruchów dziecka, co łatwo doprowadzi do odklejenia naklejki z imieniem. 

Otrzymaj darmowe plakaty do przedszkola

Pracujesz w przedszkolu i chcesz, aby jeszcze więcej rodziców oznaczało ubrania swoich dzieci? Często słyszymy od nauczycieli w przedszkolu, że dużym wyzwaniem jest to, że rodzice nie pamiętają oznaczać ubrań, pomimo licznych wezwań. Nauczyciele przedszkola mówią nam jednak, że pomaga im to, jeśli mają broszury lub plakaty, które mogą pokazać rodzicom.

W Ikast Etikett możesz zamówić plakaty lub pobrać plakaty do własnego wydruku. Nasze plakaty znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.